Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Szaktott velem...

Hogyan tovább? Szaktott velem a barátom de en szeretem, tudom, hogy el kéne felejtsem, de nem fogom tudni, nekem Ő volt az első szerelmem.

Figyelt kérdés

Szüleim a kapcsolat elején nem kedveltek, sok vita volt emiatt és amikor minden rendbe menne akkor elhagyott, mert nem szeret, nem szerelmes.

Megértem, hogy ezt nem lehet erőltetni, de egyrészt félek a szüleimtől is, mert az lesz a véleményük, hogy lefeküdtem vele és csak ennyire kellettem neki, de én tudom, hogy nem így volt, hanem nagyon sok tényező miatt érzi, azt hogy nem szeret, és vannak olyanok is, amik ellen nem tudok tenni.

És nem kérhetem, hogy fogadjon így el, mert még fiatal és lehet majd megtalálja a nagy Ő-t aki tökéletes lesz számára.

19L


2010. máj. 23. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ha nem szeret akkor muszáj lesz elfelejteni próbálj meg uj embereket megismerni és találni vmi jó hobbit ami leköt és akkor nem fogsz rágondolni;)
2010. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valami hasonló történt velem is pár éve. Engem is elhagyott az akkori barátom, hogy már nem szeret, de én még mindig szerettem. Nagyon rossz volt, de sikerült túljutni rajta. Neked is menni fog, ha te is akarod. Természetes, hogy azt hiszed ő az igazi. De rá fogsz jönni, hogy az nem lehet az igazi, akivel már nem működik. És mivel tudod, hogy az ő érzéseit sajnos nem tudod befolyásolni, a saját érzéseidet érzelmeidet kell tudnod úgy befolyásolni, hogy ne fájjon annyira.

Most nagyon fáj, tudom, de próbálj meg nem rágódni rajta, az agyban dől el minden, próbáld meg befolyásolni.

Remélem menni fog!

2010. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ott dől el minden, eddig kb 5 barátom volt eddig az összes szakított velem, mert nem tudtak szeretni, igaz őket én sem szerettem, miért kell szenvedjek?
2010. máj. 23. 10:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem mindig szenvedéssel jár. Te most tapasztaltad meg először, nyugi, még sokszor meg fogod. Elfelejteni az első szerelmet nem lehet, de idővel jobb lesz. Már pár hét múlva is sokkal jobban fogod magad érezni. Most még ne akarj ismerkedni, hagyj időt magadnak, hogy meggyászold ezt a kapcsolatot. Tudatosítsd magadban, hogy ami történik, az normális, mindenki átéli - jó esetben.
2010. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Velem is pont így szakított az első nagy szerelmem, ráadásul pont így májusban, érettségi előtt álltam, kisebb bajom is nagyobb volt annál mint h tanulnom kéne, folyamat ő járt a fejemben, bőgtem mint egy gyerek és nem akartam elfogadni h így történt mert nagyon szerettem őt.Én is akkor még úgy gondoltam ő lesz nekem az igazi hiszen el nem tudtam volna képzelni az életem nélküle. Aztán ez így ment egy jó darabig és közben rettenetesen azt akartam h újra szeressen belém. Igaz h nem rögtön...kb egy év kellett hozzá de akkor ott állt előttem ugyanolyan szerelmesen mint régen. Csak akkor már az volt a bibi h én már mást szerettem, így elkezdődött egy véget nem érő se veled se nélküled kapcsolat vele ami eltartott 4 évig, mire végre teljesen el tudtunk szakadni egymástól. Azóta a pasik jöttek mentek, szerelmes is voltam azóta 2szer is, és most is éppen abban a helyzetben vagyok h elhagyott a szerelmem, részben emiatt...ilyen az élet sajnos, talán próbál a sorsod így megvédeni vmitől vagy nem tudom. Persze mindennek oka van, biztos ennek is.

Bármit is akarsz, akár elfelejteni őt akár visszakapni sztem tudd h mit akarsz és azt nagyon akard, higgy benne h úgy lesz és akkor sikerül. Én már sokszor kipróbáltam ezt a módszert és eddig mindig bejött!

Sok sikert és boldogságot kívánok Neked!


23/L

2010. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el a tényt: sajnos, ez a részéről nem működik. Még fiatal vagy, ne add fel a keresgélést! Biztos meg fogod találni az igazit... Az ember sokszor téved és hiszi azt, hogy az éppen aktuális szerelme a Nagy Ő, de hidd el, ha megtalálod, Ő sokkal különb lesz az előzőeknél! Szeretni fog, tisztelni fog, eszébe sem fog jutni, hogy elhagyjon! Kitartás! Meg fogod találni!

Addig is szórakozz, élj, virulj! Előtted az élet! Addig éld ki magad, amíg lehet! Fel a fejjel!

2010. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönom a bíztatást, csak elég nehezen megy, de megprobálom!
2010. máj. 25. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Lényeges,ha túl jutsz rajta,és esetleg vissza szeretne menni hozzád,ne adj rá esélyt. Szerintem.
2010. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudom, nem vígasztal, de jobb, hogy megmondta hogy nem szeret.

Sokan képtelenek őszintén megmondani. Azt hazudják, hogy szeretnek, de közben te vagy az a lány, akit már észre se vesz, és minden szép lány érdekesebb már neki nálad, és nem tudod, hogy képzeled vagy tényleg nem szeret, mert a szemedbe nem meri belevágni.

Hát jobb így, hogy megmondta és nem azzal alázott meg, hogy más lányok után csorgatja a nyálát vagy megcsal.

Valószínű van valami új lány a háttérben...

2010. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
El kell fogadni és tovább lépni mert késöbb csak még többet fogsz szenvedni. Vágj bele egy új dologba, keres új barátokat, egy új párt hidd el jobb lesz hha lefoglalod magad és nem emészded magad a pasin.
2010. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!