Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el az első szerelmemet?

Figyelt kérdés

sziasztok

tegnap szakítottunk a barátommal és nagyon ki vagyok akadva, bele is betegedtem hányok, megy a hasam. 7,5 hónapig voltunk együtt és nagyon szeretem. Nem is kételkedtem benne h ő nem szerethet 1000%ig biztos voltam a szerelmében és 2 hete egyik napról a másikra elmúlt az érzése. Megpróbáltuk felfrissíteni, visszahozni de nem ment , már nem volt az mint régen nem volt jó. Hiába nem volt jó teljesen összetörtem.15/L Segítsetek hogy felejthetném el?


2011. jún. 7. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
idd le magad hullarészegre és majd valaki segít elfelejteni...
2011. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eleinte még nehéz lesz, de az idő minden sebet begyógyít.

Tudod, tereld a figyelmedet valamivel, próbálj másra gondolni, ne rá (tudom milyen, ugyanebben a helyzetben vagyok). Esetleg kezdj bele valami újba, azt csináld rendszeresen és könnyebb lesz.

14/lány

2011. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj h nincs kedvem semmihez, enni sem bírok teljesen összeolottam.
2011. jún. 7. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a legnehezebb. (most tapasztalom)

De ha tényleg szeretnéd elfelejteni, akkor magadhoz kell térned. Nem szabad összetörnöd, az nem megoldás.

2011. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre sajnos senki sem tudja a választ :( Talán a távolság az ami segít. Nekem személy szerint az segített, hogy nagyon sok programot csináltam magamnak a barátnőimmel, bár semmi kedvem nem volt hozzá, de legalább egy picit eltereltem a gondolataimat. Velem 2 hete szakított a barátom, mert már nem érezte ugyanazt mint régen. Pont azon a napon tette meg, amikor 7 hónaposak voltunk :(... mondjuk mi megpróbáltuk újra és eddig működik :) de azt az érzést ami akkor lejátszódott bennem semmihez sem tudom hasonlítani... talán a gyászhoz :( elveszítesz valakit aki fontos... jelen esetben a legfontosabb. Sajnállak nagyon, mert tudom min mész keresztül :( Bár én már újra együtt vagyok a barátommal, mégis akárhányszor eszembe jutnak az emlékek mindig sírok :( Remélem túl leszel rajta! Sok sikert kívánok! 17/L
2011. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

én leittam magam aznap de az csak pillanatnyi segítség volt... nem lett hosszútávon jobb tőle ...

2011. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ... megpróbálom túlélni
2011. jún. 8. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!