Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el őt? Ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el őt? Ez az első hogy így érzek de reménytelen.14/L

Figyelt kérdés
kb 1 éve feltűnt nekem a suliban hogy az egyik lány milyen szép.odamentem hozzá beszélgettünk és kiderült hogy nagyon jófej is.aztán miután egyre többet beszélgettünk nagyon jóban lettük.és mindig csak arra gondoltam hogy de jó lenne símogatni,megcsókolni..azt hittem hogy ez csak azért van mert nagyon szép és ezzel nem kell foglalkozni és el fog múlni.de mostmár ha csak felém jön és rám néz a gyomrom összeszorul,ideges leszek,a lábam remeg.és mindig nagyon várom hogy láthassam és beszélhessek vele,vagy csak a közlében legyek...mindig rá gondolok és a képeit nézem és az a vágy is sokkal erősebb már bennem hogy meg akarom csókolni.ezek szerint leszbikus vagyok?még soha nem voltam szerelmes max nagyon tettszett egy fiú de most teljesen ködfelhőben vagyok..egyszerűen nemtudok másra gondolni..mindig csak ő jár a fejemben..mit tegyek ez ellen?ráadásul ő a fiúkat szereti és én nekem is ez az első hogy így érzek.hogyan felejtsem el?
2010. febr. 20. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
üdv sorstárs
2010. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy szűk cipőtől minden gondolat elillan egy másodperc alatt..=)
2010. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szerintem csak túlságosan rajongsz érte. Lehet rá akarsz hasonlítani a lelked mélyén. Élvezd inkább a barátságot!
2010. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne tegyél ellene semmit. 14 évesen élvezd ki minden percét, később ráérsz rágódni rajta (feltéve, ha addig nem jutsz túl a dolgon).
2010. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sokáig nem tudsz vele mit csinálni próbáld ki magad egy fiúval!
2010. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat!:)

de ez így már tényleg borzalmas..ő nemtudom mit gondol én meg csak rágódom itt.:S

első veled is ez a helyzet?

2010. febr. 20. 19:22
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát féléve minden álmomban benne van, nincs óra, hogy rá ne gondolnék:(Közben nagyon jóba vagyunk és amikor megérint az annyira áhh és ahogy beszél arra gondolok, hogy többet egy szót se ugyse mondd semmi értelmeset szegény:) inkább mulassuk csókkal az időt és ilyenkor annyira nehéz megállni.

Pedig amugy fiúknál nálam nem lenne hiány, csak már meguntam őket, már nem érdekelnek.

Miatta megyek iskolába, mindig kedveskedek vele, jövőhéten is veszek egy üveg malibut mert azt szereti és ennyi elég is. Tekintve, hogyy nem nagy titok az osztályba, hogy lányokkal is szoktam kacérkodni, öneki is modogattam ugy mintha szórakoznék, nem hitte el.

Féléve nem sikerül csak néha egy-egy hétre elfelejteni, meg amikor valami alkohol befolyása alatt állok, és a kis apró kalandok

Hát ez van szeretem, de amig nem lesz több, addig boldog vagyok a mosolyáért, a nézéseiért, a hangjárért és még sok rengeteg másért.

14/L az első válaszoló

2010. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ez velem is így van..mindig csak rá gondolok és miatta megyek csak be a suliba és amikor ott ül mellettem és tudom hogy soha sem lehet az enyém az szörnyű érzés.és mindig csak az érintésére vágyom,semmi másra.de ami tény az tény...ő biztos nem így áll a kapcsolatunkhoz...:(
2010. febr. 23. 18:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is pont igy éreztem egy lány iránt.

1évig birtam hogy ne mondjam el neki. (naná hogy a pasikat szerette), 4 évig vártam rá hátha egyszer belém szeret.

Ugyanez volt, minden percben vele akartam lenni, és számomra már akkor boldog voltam ha csak 2 percre láttam egy nap.

De 4 év után már nem birtam tovább, szeretni is akartam, de mivel tiszteletben tartottam hogy ő hetero, igy tudtam soha nem lesz ez többé barátság ha én többet akarok tölle.

Akkor ugy gondoltam, nem akarok nélküle élni, totál depis voltam.

Megoldás: - időkérés....ne barátkozzunk, ne beszéljünk, ne lássuk egymást...mégha beleis döglesz. Plussz tudod vannak olyan társkereső oldalak ahol tuti leszbikus/bisex csajok vannak, és ott már biztos olyan csajt találsz aki tuti hogy a csajokat szereti.

Nekem ez segitett. Persze 1 évbe beletelt. :)

21/L

2010. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
még ha akarnám se tudnám megcsinálni hogy ne is találkozzunk és ne is beszéljünk.a suliban egy folyosón vagyunk és mindig látom őt.és egy baráti társaságunk is van...így semmit sem tudok tenni.csak szenvedek...
2010. ápr. 7. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!