Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átvert az első szerelmem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvert az első szerelmem. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya módon, én pedig nagyon szerettem. Hogyan tudnám elfelejteni? Én még mindig szeretem Őt, nagyon.
2011. szept. 28. 09:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni elfelejteni. Nem olyan az agyunk. Bocsáss meg neki.
2011. szept. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Bulizz, csajozz/pasizz, szexelj agyba főbe. Lány vagy?
2011. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De Ő dobott, egy másik csaj miatt. Igen 18/L
2011. szept. 28. 09:44
 4/15 anonim ***** válasza:

Az tényleg nem jó... Meg kell próbálni elfelejteni. Sokaknak úgy megy ha keresnek más pasit. Próbáld meg. Vagy bulizz. El kell terelni a gondolataidat.

Merre laksz?

2011. szept. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

Eddig egyszer voltam szerelmes, s csalódás lett a vége.Kb. fél évig szenvedtem miatta, s azt gondoltam, hogy mindig szeretni fogom, meg hogy rajta kivül nem kell más. Aztán mikor megláttam, hogy milyen csajért hagyott ott engem, rájöttem, hogy nem is olyan tökéletes a srác, mint amilyennek én gondoltam, s lassan kezdtem kiábrándulni belőle, s rájönni, hogy olyan hibái is vannak, amiket én talán nem tudtam volna neki elnézni, ha velem marad. Persze nekem is vannak hibáim, de neki olyanok voltak(ezeket utólag vettem észre), amiket bármennyire szerelmes legyek nem tudtam volna elfogadni. Kevés ideig voltam vele együtt, szóval nem is volt időm jól megismerni őt, de utólag rájöttem, hogy nem is illettünk volna össze. Tudod ha eltűnik a rózsaszin felhő a szemed elől másként látod majd a dolgokat. Ne aggódj, mert ez az érzés úgyis elmúlik, próbálj beletörődni, s idővel úgyis jön valaki, aki majd megdobogtatja a szived, s végled elfelejted majd őt.

19/L

2011. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem hogy így lesz, mert folyamatosan sírok miatta... bár nem érdemli meg tudom. Nem lenne kedved beszélgetni utolsó?
2011. szept. 28. 09:58
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem 2év után kiderült, hogy egy évig folyamatosan csalt a bnőm. Tudnék egy két jó tanácsot adni, hogy felejtsd el.
2011. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
akkor esetleg segítenél?
2011. szept. 28. 10:06
 9/15 anonim ***** válasza:
Szoktál bulizni járni? Ha igen akkor most járj többet ha nem akkor még többet. Ismerkedjél. Ha van olyan pasi aki egy kicsit is bejön gyere vele össze. Lehet gázul hangzik de jobb lesz mert nem agyalsz hülyeségeken. Meg nem azért de szerintem lesz még nagyobb csalódásod is az életben. Majd belejössz és óvatosabb leszel. Budapesti vagy amúgy?
2011. szept. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
béna vagy
2011. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!