Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek apám szigorúsága...

Mit tehetek apám szigorúsága ellen?

Figyelt kérdés

Hello!

15 éves vagyok,és vannak barátaim,fiúm,akikkel szeretnék elmenni helyekre,de apám csak úgy egyezik bele,hogy ő is kisérget.Ez nekem nagyon kinos,hogy randikra,találkozókra vele kell mennem,mikor osztályban,meg úgy egyébként senkit nem kisérget a szülője.Próbáltam vele beszélni,de folyamatosan a nekivánt terhességet,és a kábitószereket mondja....de nem vagyok olyanfajta,aki ilyen dolgokba belemegy,meg az hogy moziba akarok menni a többiekkel,nem feltétlenül az jelenti,hogy szeretkezünk is,meg bedrogozva megyek haza ittasan....nem értem,nem képes engedékenyebb lenni,én meg nem akarok vele menni mindenhova,de ezt nem érti meg,mert nélküle már csavargok....olyan cink,állandóan megszólnak miatta...Segitsen valaki,hogy szabaduljak tőle....??


2008. jún. 14. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat elhiszem h kinos...nem tudom mit tanacsolhatnek, en irtam az utanad kovetkezo kerdest... annyi h meg 15 vagy, egyszeruen felt...nem akarja h elzulljel, es nem feltetlenul azert van mert azt akarja h ego legyen neked...viszont teny h ezt nem igy kene megoldani, mert ez igy nem megoldas. Nem tudtok tenni kompromisszumot? pl h ekkor s ekkor itthon vagy...vagy bemutatod a barataidat neki h ne idegeskedjen. szerintem ezek a lehetseges megoldasok...Udv
2008. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*bocs h duplan ment el
2008. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
öld meg. szvsz
2008. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már bemutattam neki mindenkit....

öljem meg? Majd gondolkozok XD(nem,dehogy!)

2008. jún. 14. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lázadj ellene. Ne jelentsd be, hogy hova mész, lépj le simán. Ne foglalkozz vele, ha dührohamot kap. Egy kis idő (egyéniségtől függően 1-2 hét vagy hónap), és beletörődik majd. Ezt sajnos nem lehet máshogy megoldani, a szép szó nem használ. Én ugyanezt csináltam kiskamasz koromban, és egy idő után elfogadták a szüleim, ma is tök jól megvagyunk. De az elején sajnos el kell viselni a balhékat, ez ezzel jár.
2008. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez valóban így van ahogy előttem írták, szükség van egy "egészséges" lázadásra, persze a szülők ezt nyilván nem értik meg, mert aggódnak, ez természetes. De ha nem bízik meg benned eléggé, akkor próbálj meg érvelni, hogy tudsz ezekről a dolgokról, hozz fel példákat hogy már hol üthetted volna meg a bokádat, de te mégis józan maradtál és nem lett bajod. Ha pedig az megnyugtatja, akkor beszélgessetek erről, mondja el a véleményét, vagy tanácsokat, hogy mire figyelj ha elmész valahova. Vagy igérd meg neki hogy fel fogod őt hívni ha valami problémád van, lehet hogy megnyugtatja.
2008. jún. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
És ez őt hogyan érinti? Amikor együtt mentek a randikra? Kérdezd meg ő mit tenne ha az ő apja kísérgetné? Persze, lehet hogy ő is elviselhetetlen kamasz volt,így érthető hogy miért aggódik. És anyukádnak mi a hozzáállása?
2008. jún. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!