Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás után lehetséges...

Megcsalás után lehetséges újra felépíteni a kapcsolatot, vagy csak önámítás a próbálozás? Véleményeket és tapasztalatokat is szívesen fogadok.

Figyelt kérdés

Rólunk annyit, hogy 11 éve vagyunkegyütt, ebből 6-ot házasságban. Két pici gyerkünk van, és az utóbbi 1 - 1,5 évben kezdett el megromlani a kapcsolatunk. A problémáinkról számtalanszor beszélgettünk és én úgy éreztem hogy az utóbbi időben már elindultunk affelé, hogy rendezzük a sorainkat... erre kiderült hogy 4 hete kavar a kolléganőjével.

Teljesen letaglózott a hír, azt hittem hogy jó úton járunk, és én úgy érzem mindent megtettem amit csak tudtam.


úgy döntöttem h félreteszem a büszkeségemet és kap még egy esélyt, de csak egyet...


kíváncsi vagyok ,h volt-e valaki hasonló helyzetben és mi lett a vége a történetnek

előre is köszi a válaszokat.


2010. máj. 23. 16:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

engem egyszer csalt meg az előző barátom.

Repült! Én nem lennék képes megadni neki még 1 esélyt, minek? Ugyis megteszi mégegyszer, és ugysem tud ellenállni a csajnak.

A mostani barátomra sokat féltékenykedtem emiatt, mert kihatott a multam a jelenemre. És majdnem szakított velem, ezért. Szóval nála már nyugisabb vagyok, igyekszem nem féltékenynek lenni, mert nincs is mire.

2010. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
11 éve vagytok együtt és van már 2gyerek.gondoljunk csak a dolgok mélyébe.én Nő vagyok aki ezt a megcsalást dolgot úgy fogja fel, hogy na és?!tudom, hogy most nem érted mit akarok mondani, de téged vett el feleségül és nem azt a qrvát aki tudja nagyon jol, hogy családos ember akivel flörtöl vagy több,szégyelje el magát az ilyen ember az nem is Nő aki ilyet tesz!ha szereted Őt és még a mai napig hozzád megy vissza aludni az ágyatokba,akkor igen is próbáld meg újra vele!Ő egy Férfi és kell neki a sex...adjál neki;)
2010. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

ÉN IS ADTAM NEKIEGY ESÉJT,DE MINNEK,SZINTÉN MEGCSALT!

KUTYÁBOL NEM LESZ SZALONA!!!!!!!!!!!!!ILYEN FÜT FÁT IGÉRNEK!

de ugyse tudják megtartani!!

2010. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz ügy.Ha túl tudod tenni magad rajta,nem biztos h fel kell rúgni mindent-válás-osztozkodás-gyerekelhelyezés stb...Ezek nagyon kemény dolgok,sérülnek a gyerekek is.Szerintem nagyon ritka az olyan hosszú távú házasság ahol nincs félrelépés,legfeljebb nem derül ki.De ezt te érzed tiéd a végső döntés.
2010. máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

kapott még 1 esélyt,,de csak mert nem rögtön derült ki,hanem szűk 1 évvel az eset után...

eltelt azóta 2 év,de azóta is bizalmatlan vagyok vele,hiába csinál akármit,hiába tudom az eszemmel,hogy nem teszi meg többé,nem ér annyit neki,kismillioszor mondta és bizonyitotta hogy szeret,de nem tudok tullépni a dolgon...

2010. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem a 2 gyerek fontosabb mint az önérzet, én apa nélkül nőttem fel és hát nem olyan jó, attól hogy ez van manapság többségben, meg divat minden szarért elválni... Sima párkapcsolatban dobnod kéne, de ez így már nem ajánlott.
2010. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem 1 év után csalt meg. 2 hónapig 1 hónapig hallani sem akarta róla, aztán végül újra kezdtük. Még 2,5 évig voltunk együtt utána. Ő teljesen megváltozott, leste minden kívánságomat, sokkal jobban éreztem a szeretetét és a ragaszkodását, mint azelőtt. De bennem megtört valami. Már nem tudtam feltétel nélkül szeretni, mint azelőtt, és a bizalmam is megrendült, gyanakvóvá váltam. Végül én nem bírtam tovább elviselni a saját érzéseimet, és szakítottam vele. De az a legszörnyűbb, hogy azóta nem tudok normális kapcsolatot kialakítani, mert már minden férfival szemben bizalmatlan vagyok tudat alatt..
2010. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

18:05 vagyok.


1-2 hónapig, már nem emlékszem biztosan, hogy mennyi volt a szünet.

2010. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Mindkettőtök úgy érezte-e, hogy problémáitok vannak, vagy csak egyikőtök élete nem volt teljes a másik mellett? Úgy érzem Te voltál inkább az, aki megoldásokat keresett a kettőtök között lévő feszültségre. A könnyebb dolog kilépni és máshol megnyugvást "problémamentes légkört" keresni. Sajnos nem lehet egy új kapcsolat varázsával vetekedni. De nem is kell, mert: abban soha nem lesz olyan kötelék, annyi közös emlék, mint 11 évben. Egy párkapcsolat nem büszkeségről szól és ezt te is jól látod. Gondoljátok végig közösen (igen közösen, nem egyedül), hogyan lehet innen továbblépni. Konstruktívan, nem egymást vádolva, régi dolgokat a másik fejéhez csapva. Ha fontos Neked és szereted, kaphat egy esélyt Ő is és a kapcsolatotok is! De csak egyet!
2010. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a másik oldalt képviselem. Megcsaltam a párom, amikor egy nagy hullámvölgyben voltam mind kapcsolatilag, mind egzisztenciálisan, mind a család szempontjából.

Adott még egy esélyt. Szeretem, fel sem merül bennem, hogy valaha is megcsaljam. Ez az eset több éve történt és nagyon boldog vagyok, hogy akkor megbocsátotta ezt nekem.

2010. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!