Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás után lehetséges...

Megcsalás után lehetséges újra felépíteni a kapcsolatot, vagy csak önámítás a próbálozás? Véleményeket és tapasztalatokat is szívesen fogadok.

Figyelt kérdés

Rólunk annyit, hogy 11 éve vagyunkegyütt, ebből 6-ot házasságban. Két pici gyerkünk van, és az utóbbi 1 - 1,5 évben kezdett el megromlani a kapcsolatunk. A problémáinkról számtalanszor beszélgettünk és én úgy éreztem hogy az utóbbi időben már elindultunk affelé, hogy rendezzük a sorainkat... erre kiderült hogy 4 hete kavar a kolléganőjével.

Teljesen letaglózott a hír, azt hittem hogy jó úton járunk, és én úgy érzem mindent megtettem amit csak tudtam.


úgy döntöttem h félreteszem a büszkeségemet és kap még egy esélyt, de csak egyet...


kíváncsi vagyok ,h volt-e valaki hasonló helyzetben és mi lett a vége a történetnek

előre is köszi a válaszokat.


2010. máj. 23. 16:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindegyikőtök hozzászólását!


Én is félek attól, hogy esetleg sehogysem tudom majd kezelhetővé redukálni az érzéseimet és ez megmérgezi a jövőt. De hátha mégis fel tudom majd dolgozni... ám ha esélyt sem adok magamnak rá, ki sem derülhet, nem igaz?


Nem, itt nem arról van szó, hogy csak én láttam volna a problémáinkat, nem egyedül kűzdöttem magunkért.

A mi kapcsolatunkat sok nehézség kísérte eddig is, de egészen a közelmúltig minden csapás csak még erősebben kovácsolt össze minket... ám mostanában már nem. Az eszemmel értem is, hogy könnyebb kilépni valalmiből ami nem úgy működik mint ahogy szeretnénk, minthogy megpróbáljuk helyrepofozni. Ám ettől a szívem még majd megszakad, hogy ezt az utat választotta.


Egyébként én is apa nélkül nőttem fel, és ha mégis válásra kerül a sor, akkor sem fogom sértettségemben eltiltani őket az apjuktól. Bízom benne, hogy tudnánk annyira intelligensen kezelni a helyzetet, hogy a lehető leginkább az életük része maradhasson.

Na nem mintha nem motoszkálna bennem, hogy hadd fájjon neki is - de tudom, hogy csak a kicsiknek ártanék vele.



Minden válasz és történet érdekel továbbra is, és előre is köszönöm a hozzászólásokat!

2010. máj. 23. 22:15
 12/16 anonim ***** válasza:
Hogy többet esetleg nem csal meg arra nincs garancia.Engem a feleségem csalt meg,3éve hogy kiderült.És 3éve pokol az életem,egyszerüen képtelen vagyok feldolgozni hogy ez történt, elköltöztem töle, de 3éve nincs is semmilyen kapcsolatom.Az 5éves fiamat bármikor láthatom, és a lényege az egésznek hogy a gyerek ne azt lássa hogy állandóan öljük egymást az anyával.Ha nem tudod tultenni megad a dolgon akkor mindenképpen hatással lesz a jövötökre. DE A LÉNYEG ÉS IGAZSÁG AZ ÉLETTÖL HOGY A PÁRODNAK EGYSZER A GYEREKEI SZEMÉBE KELL NÉZNIE,ÉS AZ ELÉG MEGALÁZO ÉS SZÁNALMAS LESSZ.
2010. máj. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Dr. James Dobson: Kemény szeretet. Nagyon jó könyv, szerezd be, olvasd el.
2010. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Aki megnyerte had vigye.
2010. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Mcgalagony17 ***** válasza:
Szerencsére ebben nincs tapasztalatom, de a véleményem az, hogy egy kapcsolatban a megcsalás halálos bűn. Különösen egy házasságban, ahol már gyerek is van! Szerintem, ha valaki eljut odáig, hogy megcsaljon, az már nem szeret, tehát nincs mit újraépíteni.
2013. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek? Nagyon szimpatikus volt a hozzáállásod a dologhoz.
2013. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!