Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jogon bánnak így velem...

Milyen jogon bánnak így velem az ismerősök?

Figyelt kérdés

Egy nagyobb faluban élek, lassan elköltözök a páromhoz egy másik településre. Sose voltam bulizós típus, nem is pasiztam, eléggé viszafogott életet éltem. Most vagyok 27 éves. Apám barátai, ismerősei folyton beszólnak, belém kötnek. Pl hogy mit képzelek magamról, apám tart el... nem igaz, nem tudom honnan veszik ezt. Vagy; most nemrég tettem le a jogsit saját pénzből, erre egyik haverja: ideje volt már, mit képzelek, majd apám vesz kocsit azok után hogy kitejelte a pénzt nekem arra. Múltkor azt is megkaptam milyen jó dolgom van apám miatt. Apám jól keres de semmit nem vesz nekem, még egy csokor virágot a névnapomra is a barátnője adott.

Volt aki azt terjesztette elkényeztetett hü.lye apuci kicsi lánya vagyok. Erre ennek az alaknak az egyik női ismerőse elkezdte terjeszteni ugyanezt. Kissé átformálva az egészet. Addig fajult el ez a dolog hogy elmentem az apjához kicsit elbeszélgetni, ha ezt folytatja feljelentem rágalmazásért( előtte írtam a lányának, de meg se nézte, próbáltam megkeresni hogy megbeszéljük, érdekes módon egyik ismerőse se tudta hol lakik) . Erre ennyit mondott az apja: nem az ő dolga mit terjeszt a lánya.

Apámnak szóltam erről és az ismerőseiről miket szólnak be, miket terjesztenek rólam, nem értem miért, nem adtam rá okot. Ő erre vállat vonva azt mondta biztos van okuk.

Nem tudok enni, már ki se mozdulok, max munkába, boltba. Ki vannak az idegeim.


2017. aug. 4. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
A pletykàk arra valók hogy az ember uj dolgokat tudjon meg magárol... ha ugyis elköltözöl sz@rd le
2017. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen ez a falusi lét. El kell tűnni minél hamarabb.
2017. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%

Ha apukádtól semmit sem kapsz, akkor ha elmész épp úgy meg tudsz élni mint eddig.

Vagy mégsem?


Vagy miért is vannak ki az idegeid?

2017. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5%

Bár lehet, hogy pár dolgod lefelejtettél amivel az apád tart el?


Légy önálló és akkor senki sem szól be!

2017. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
felesleges azzal foglalkozni ki mit pletykál, telibe kell szarni.
2017. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Hidd el hogy ezeket apád dumálja a hátad mögött. Nem mernének szemtől szembe így beszélni veled ha valaki nem adná alájuk a lovat. Érdekes hogy ezek az emberek pont az ő haverjai. Szóval ő a hibás. Az én apám akármit is adna nekem akkor sem engedné hogy így beszéljenek velem. Sajnos ő beszél a hátad mögött mindent. És ezt lemosni nem tudod magadról. Ha elköltözöl és valamit is veszel pl kocsit, lakást ne is kösd apád orrára mennyi volt mert még a végén az lesz, hogy azt is ő vette mikor köze sem lesz hozzá. Szomorú ha egy apa hazudozik a gyerekéről.
2017. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem élek apámmal. Sose tartott el. Írtam nem fizet ki nekem semmit. Nem is várom el.

Minimálbérből nehéz lett volna elköltözni.

2017. aug. 4. 14:49
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Ilyenkor mindig rácsodálkozom, milyen elképesztően gyökér suttyó dolog lehet faluban élni.
2017. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

1. Nem élsz apáddal.

2. Minimálbérből nehéz lett volna elköltözni.


Akkor most mi van?

2017. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Mit nem értesz? Anyummal élek együtt!

Apám 10 évvel ezelőtt itt hagyott minket. Igen. Minimálbért keresek. Ebből hogyan költöztem volna el? Magyarazd már el kedves utolso! Apámmal egy települesen élünk de nem együtt!

2017. aug. 4. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!