Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek van olyanok rokonotok,...

Nektek van olyanok rokonotok, családtagotok, aki mindent túlzsúfol a lakásban?

Figyelt kérdés

Édesapám sajnos is.

Ha újra festetjük a lakást,szészögeli,mindennel,egy falon 10 kép,totál szimmetria hiánya nélkül,csak úgy random.


Ide még egy fotel,oda még egy asztal.

Aztán a szekrényeken 25 ezer csecsebecse,úgy állnak ott,mintha éppen beköltöztünk volna és csak letettük volna őket.

Az udvaron nem kamuzok legalább 50 db virág,lógnak mindenhol,úgy hogy bevered a fejedet,ha a kertbe akarsz menni.

Mire meglocsolod az egészet,több,mint fél óra.


Az udvarra is oda nem illő dolgokat rak,pl kiszögeli a sörösdobozokat,vagy a hátvakarót,légycsapót...


2017. aug. 8. 18:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Sajnos így nagyon nehéz takarítani,ráadásul nehezen a bútorok.

Emellett elvárja,hogy minden tiszta legyen anyámtól.

Hogy a sok mütyürt és csecsebecsét törölgesse.

2017. aug. 8. 18:14
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sok lett költve a lakásra,sokszor újrafestés,tapétázás,és úgy néz ki a lakás,mint egy hadszíntér..
2017. aug. 8. 18:15
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Igen van ,a fiam. Agancs, trófea, tányérok, képek, madárpreparàtumok, dombormű. Babám kóchengeres f... egy 12 m2 es szobában. Nekem se könnyű ,de ez van.Takarit ő ugyan,de azért mégsem úgy mint én. Megértelek.
2017. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Ott laksz te is? A saját részed legyen rendben/te ízlésed szerint. Apád a saját házát úgy rendezi, ahogy akarja, de a te lakteredbe ne szóljon bele.

Anyukád meg... ha elvárja apukád, ha nem, hogy takarítsa a biszbaszait, a helyében nem tenném, ha tudnám hasznosabban is tölteni az időmet. Bár nem ismerem a szüleidet, gyanítom, hogy anyád ahhoz a korosztályhoz tartozik, aki nem vállalja sem a konfrontációt a témában, illetve túl nagy súlyt nyom a rokonok, barátok véleménye a ház tisztaságáról, mint hogy takarítási sztrájkba fogjon.

2017. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hát igen,anyám sokat magára erőltette ezt,de már belefáradt.


Én pontosan minimalistán szeretem berendezni a szobámat,meg úgy a lakást is.

Csak,ami kell,használati tárgyak,ízlésesen,ami nem illik a környezetbe az ne legyen ott.


Sokkal egyszerűbb így takarítani,és mozogni.

2017. aug. 8. 19:50
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
ez valami mentális betegség lehet.
2017. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Folyton rendezi a kacatokat,pl egy hamutálat feltesz az óra tetejére,vagy hasonló.


Meg terítőre,terítőt rak,ami jó telephelye az atkáknak.


Ha van egy polc,arra felteszek minden sorára 1-1 db tárgyat,akkor ő idővel telepakolja az egészet,amíg fér rá.

Nem látja,hogy az úgy nem esztétikus,nincs benne szimmetria,vagy szabályszerűség,hanem össze-vissza katyvasz az egész.

2017. aug. 8. 20:05
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

én megőrülnék mindkettőtől.

Nyílván zavaró, ha még "megfordulni" sem lehet, de minek a polc, ha kb nem is van használva?

amúgy lehet van rendszer a dolgok elhelyezésében, csak te nem látod azt.

2017. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14%
Engem nem szokott izgatni más nyomora. Neked is ezt ajánlom. Ha nem tetszik, akkor ne menj oda! De ajándékot kapni se akarj tőle stb...
2017. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%

"Az udvaron nem kamuzok legalább 50 db virág,lógnak mindenhol,úgy hogy bevered a fejedet,ha a kertbe akarsz menni."


Teljesen igazad van. Annyira ronda egy ilyen virágokkal teli udvar...


[link]

2017. aug. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!