Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok, ha egy...

Mit reagálnátok, ha egy közeli családtagotok alkoholmentes ízesített sört adna az 5 éves gyereketeknek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 16:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Alkohol mentes,meg kostolta kész.De innen mondanám neki többet ne adjon neki.Gondolom csak belenyalt a gyerek,és bizonyára nem is ízlett neki.
2016. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%

Semmit. De mégis mit kéne? :D benne van a nevében, hogy alkoholMENTES. Azaz üdítő.

Kivéve ha a szülő kifejezett kérése ellenére adta.

2016. jún. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
48%

Megkérném, hogy többet ne. Amúgy pár kortytól nem lesz semmi baja.

A férjem nagyritkán szokott inni ebben a nagy melegben. Múltkor otthagyta az asztalon a pohárba a két éves fiúnk meg bele ivott. Neki speciel ízlett.

De azért megmondtam a férjemnek én is, hogy figyeljen oda és ne hagyja úgy hogy a gyerkőc is elérje.

2016. jún. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
16%
az alkoholmentesbe is van egy kevés alkohol. biztos nem ivott annyit a kicsi, hogy baja legyen. de azt a rokont többet nem engedném felügyelet nélkül a gyerek közelébe
2016. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%

magától az alkoholmentes sörtől nem lesz semmi baja. de nem örülnék neki,hogy a hátam mögött adnak neki. nálunk is volt ilyen a családban,ott kávét meg cigit kaptak a gyerekek az egyik rokontól,szintén a szülők háta mögött. ott eléggé kiakadtak utólag a szülők,azért az ilyet meg kéne kérdezni a szülőktől.

mondom,nem lesz baja az ízes sörtől a gyereknek,de azért illik megkérdezni anyát-apát,hogy kaphat -e a gyerekük?

2016. jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
Amennyiben tényleg 0ás és nem 2%-os volt semmi baj nincs(bár gondolom nincs olyan hülye aki 5 évesnek azt ad).Azonban szerintem 5évesen sört adni a gyerek kezébe nem túl jó annak ellenére sem hogy mentes.
2016. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%
Amennyiben tényleg alkoholmentes, pont ugyanazt mint ha szénsavas üdítőitalt adott volna neki.
2016. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%
Semmit. Az ízesített alkoholmentes sör olyan, mint egy üdítő. Sőt, kevésbé káros, mint pl a kóla..
2016. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%
Semmit, ha alkoholos lenne, akkor sem szaladnék vele a gyámügyre.
2016. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
83%

Semmit. Alkoholmentes sör, vagyis nincs benne alkohol.

De az alkoholos sörtől sem lesz semmi baja. Amikor kicsi voltam és apám sört ivott, akkor én is kaptam egy-egy kortyot belőle és csodák csodájára még élek és alkoholista sem lettem. Túlzásba viszed az aggódást

2016. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!