Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki, hogy a barátom...

Nem ciki, hogy a barátom mindig elküldi otthonról az anyukáját, ha ott alszom?

Figyelt kérdés

A barátom 24 éves, az anyukájával él, aki nagyon kedves, de amikor ott alszom, akkor mindig elküldi az anyukáját az anyukájának a barátjához, hogy aludjon ott, mert én megyek. És hiába mondom a barátomnak, hogy engem egyáltalán nem zavar, ha otthon van az anyukája. Viszont ez így elég rossz, mert mi van, ha azt hiszi az anyukája, hogy én akarom, hogy elküldje? Vagy lehet, hogy tényleg nem gáz neki? mert elvileg mindig szívesen elmegy a barátjához, meg egyébként is sokat van ott. nem tudom...kicsit aggódom, még csak 1 hónapja vagyunk együtt, és nem szeretném, hogy emiatt megharagudjon az anyukája.

18/L


2010. máj. 24. 00:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

szia:)

aranyos amit írtál:) szerintem mondd ezt el a barátodnak, hogy nem szeretnéd ha megharagudna az anyukája, nyugodtan leülve mondd el neki, h téged ez bánt, zavar:)

az is lehet amúgy, h nem zavarja az anyukáját és szívesen megy ő is a barátjához...:)

de azért mond el a barátodnak, szépen és őszintén, biztos megérti, h ezen aggódsz:)

sok sikert:)

2010. máj. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm:) már próbáltam mondani, de akkor megpróbálom megint:)
2010. máj. 24. 01:22
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy őt zavarja, hogy ott van az anyja.

Engem is zavarna, hogy a szomszéd szobában ottvan anyu miközbe mi.....

2010. máj. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen kedves hangnemben megkérdezheted anyukáját is. ("Nem szeretnék kellemetlenséget okozni.")
2010. máj. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Ha még csak 1 hónapja vagytok együtt, akkor túl sok mindenben nem zavarhat anyuka...vagy tévedek...?:DD
2010. máj. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
hát engem nem tudna elzavarni a fiam... az én lakásom nem? menjen ő ha zavarja hogy ott vagyok
2010. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

mondd meg a barátodnak,hogy téged nem zavar,ha ott van,inkább amiatt érzed magad kellemetlenül,nehogy megharagudjon az anyukája.

és az anyukájának is beszélj szerintem.

2010. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
vagyis anyukájával:)
2010. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már mondtam a barátomnak, és mindig csak azt mondja, hogy az anyukája szívesen megy, amikor szól neki, akkor egyből szalad a barátjához. Csak félek, hogy talán kicsit ferdít, vagy lehet, hogy az anyukája úgy tesz, mintha, de valójában mégis zavarja...
2010. máj. 24. 11:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélsz az anyukájával?
2010. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!