Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki, hogy a barátom...

Nem ciki, hogy a barátom mindig elküldi otthonról az anyukáját, ha ott alszom?

Figyelt kérdés

A barátom 24 éves, az anyukájával él, aki nagyon kedves, de amikor ott alszom, akkor mindig elküldi az anyukáját az anyukájának a barátjához, hogy aludjon ott, mert én megyek. És hiába mondom a barátomnak, hogy engem egyáltalán nem zavar, ha otthon van az anyukája. Viszont ez így elég rossz, mert mi van, ha azt hiszi az anyukája, hogy én akarom, hogy elküldje? Vagy lehet, hogy tényleg nem gáz neki? mert elvileg mindig szívesen elmegy a barátjához, meg egyébként is sokat van ott. nem tudom...kicsit aggódom, még csak 1 hónapja vagyunk együtt, és nem szeretném, hogy emiatt megharagudjon az anyukája.

18/L


2010. máj. 24. 00:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
eddig háromszor találkoztam vele...nem merek...meg egyébként is, hogy? :S
2010. máj. 24. 12:08
 12/13 anonim ***** válasza:
őszintén szerintem meg inkább jó, hogy anyuka elmegy addig.... sokkal jobb kettesben, ha már még nem lakik külön a barátod, mint kerülgetni a fél családot.
2010. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%
anno 18évesen mikor átjött a barátom, csak annyit mondtam anyum párjának: XY, lopd el a csajt ;) és már vitte is. egész hétvégén miénk volt a kégli, anyum meg szintén jól elvolt a párjával. sztem ez nem ciki.
2010. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!