Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Égőbb, ha a férfi visz több...

Égőbb, ha a férfi visz több cuccot a nyaralásra mint a nő?

Figyelt kérdés
Nyaralunk nem sokára, párom nagyobb táskába több mindent hoz, és kérdezte, hogy mit hozok, hogy ekkora kis táskába elférek, és hirtelen olyan kellemetlennek éreztem, hogy ezek szerint ő több cuccot hoz, ami akkor valószínűleg felesleges, mert mindent gondosan bepakoltam, és van mindenből épp elég.
2017. aug. 9. 18:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem gáz. Nem fog megállítani senki, hogy filmes nemi sztereotípiáknak megfelelően pakoltatok-e.
2017. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Es? En volt mar, hogy no letemre egy picit nagyobbacska valltaskaval mentem 4 napra kulfoldre, de megis volt nalam minden szirszar a hajvasalotol kezdve a sminkekig meg meg plusz cipo is, elegansabb cucc. Senki meg nem mondta volna. Parom meg a repteren ferfi letere negy napra boronddel, laptoptaskaval, meg meg egyeb mindenfele szutyivel felszerelkezve vart. Es megis nalam volt a tobb cucc. Ezen mi a kellemetlen? :"D
2017. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg itt is megtévesztő, elég sok cuccom van, meglepődne mindenki ha sorolnám, de a táska meg kisebbnek látszik, mint amennyi minden elfér benne.
2017. aug. 9. 18:42
 4/22 anonim ***** válasza:
49%

Hűha, ez törvényileg tilos. Most át fogják varrni a kanod lomposát rád, és attól kezdve te leszel a férfi a háznál.


Igen, jól tudtad, attól függ valakinek a neme, hogy mennyi csomagot cipel a nyaralásra.

2017. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
3. totál haszontalan volt a válaszod, de jól megmondtad , itt is kiélhetted magad.
2017. aug. 9. 19:01
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Mi a gond azzal ha kevesebbet viszel? Senki nem törődik ezzel. Párod valószínűleg meglepődött és ezert szolt meg.
2017. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Pont ezért is volt furcsa, de amikor ott leszünk lehet kiderül, hogy nekem több minden be volt rakva, mint neki, csak kisebbnek tűnt a táskám.
2017. aug. 9. 19:17
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Miért lenne égő? Amúgy meg: Pakolni tudni kell.
2017. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanmar kit erdekel? En ezt valoszinuleg eszre se vennem,es nem is tartom egonek. Raadasul rajtatok (es rajtunk:) ) kivul errol nem tud senki ugyhogy dolj hatra es lazits!
2017. aug. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam így már! Köszi :)
2017. aug. 9. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!