Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Égőbb, ha a férfi visz több...

Égőbb, ha a férfi visz több cuccot a nyaralásra mint a nő?

Figyelt kérdés
Nyaralunk nem sokára, párom nagyobb táskába több mindent hoz, és kérdezte, hogy mit hozok, hogy ekkora kis táskába elférek, és hirtelen olyan kellemetlennek éreztem, hogy ezek szerint ő több cuccot hoz, ami akkor valószínűleg felesleges, mert mindent gondosan bepakoltam, és van mindenből épp elég.
2017. aug. 9. 18:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%

-A pótolhatatlan dolgok a táskában vannak, a bankkártya pedig a zsebembem!

Ennyi!

2017. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%
Hogy ez téged egy nanoszekundumig is felzaklatott, az a gáz.
2017. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy szimplán ügyesebben tudsz pakolni, mint ő.

Én speciel egy hétre becsomagolok 10 perc alatt egy kisbőröndbe (hála a jó öreg fapadosok mérethatárainak), míg más annyi csomaggal jön, mintha egy hónapra tervezne.

2017. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Gondolom a te ruháid kisebbek, mint az övé.
2017. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Az uramnak mindig nagyobb a pakkja, mint az enyém. Ennek egyik oka a 44-es csülkei, az amire való csukák jóval nagyobb helyet foglalnak,mint az én topánkáim. A másik meg, hogy ő szeret sportolni, és mindig hoz tornacuccot, futócipőt, görkorit, pulzusmérőt, ilyesmiket.
2017. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Lehet a falatnyi nadrágok, és a trikók , na meg ahogy valaki írta, a cipő, az enyém és az övé közti különbség.
2017. aug. 9. 21:10
 17/22 anonim ***** válasza:
42%
"Hűha, ez törvényileg tilos. Most át fogják varrni a kanod lomposát rád, és attól kezdve te leszel a férfi a háznál" :DDDDD
2017. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
58%
Ez a legnagyobb problémád? Most komolyan, nem mindegy h mit mennyit visz?
2017. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Már kaptam hasznos válaszokat, felesleges volt válaszolnod :D
2017. aug. 10. 15:20
 20/22 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem ilyen, hogy általában 2x annyi cuccot hoz a nyaralásokra mint én. Ő gondosan már 2 héttel a nyaralás előtt elkezdi összeválogatni, hogy mit akar hozni, kimossa, kivasalja magának :D Csak ez az, hogy nem tud dönteni, így a fél szekrényét hozza általában. Én meg megtervezem, hogy mit szeretnék hordani, vagy milyen stílust reggelire pl, ebédre, vacsorára, vagy éppenséggel városnézésre, és ezek alapján választom ki, hogy akkor hány felső kellene, miből milyen stb. Tehát a férjem 2x annyit hoz, de a felét sem hordja! :) Én nem tartom gáznak, csak neki mondtam már többször, hogy lehetne előre látóbb, mert sokszor azért nem fértünk el ketten 1 bőröndbe mikor simán meg lehetett volna oldani :D
2017. aug. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!