Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy higyem el hogy szeret és...

Hogy higyem el hogy szeret és hogy nem csal meg?

Figyelt kérdés
2 éve vagyubk házasok van egy pici fiúnk(8hónapos)én otthol vagyok gyeden(tervezünk a következö picurt 1.5év mulva)de én mégse vagyok nyugodt,állandoan adtol rettegek hogy a párom megcsal("probálkozott"volt munkatársal eimailbe,lebukodt.ö állitodta hogy csak ugy hülyült,mikor benyögdem ezután hogy elhagyom sirva futott utánam az utcán.tudom hogy szeret legalábis remélem..nem egy minta apa/férj de fiatalok vagyunk(23évesek)Hogy higyem el hogy szeret és hogy nem csal meg?(ö esküdik rá))Lehet hogy csak azért van ez mert sokat vagyunk egyedül a kicsivel?
2007. nov. 23. 20:40
 1/4 anonim válasza:
100%
Az értékeink féltése természetes dolog, tehát mindenkiben benne van. De ha biztonságban tudjuk, például nagyon megbízunk a párunkban, akkor az a minimálisra zsugorodik. Viszont ez elsősorban tőle függ. Beszéljen, viselkedjen úgy, hogy ne adjon okot semmiféle gyanúsítgatásra. Nem könnyű dolog, az igaz, és nem is megy máról holnapra, de ha sikerül, utána mindketten nyugodtan alhattok. Tedd próbára!!
2007. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem a hosszútávú együttélés egyik záloga a feltétlen bizalom. Minél gyakrabb a gyanusítgatás, a kétely, annál biztosabb, hogy menekülés gyanánt legalább egyszer megtörténik a dolog. Egy kis hülyülés a munkatársnőkkel még nem jelent semmit. Gondolj bele, hogy amikor te dolgoztál, soha nem ökörködtél munkatársakkal? Egy ki kacérkodás, flört még belefér, ha a határt megtudjuk húzni. Nem gondolom, hogy minden mondatunkat, tettünket állandóan magyarázni kéne. Ha igen, akkor ott nagyobb baj van készülőben. Ne azontörd a fejed, hogy most éppen kivel csalhat meg, hanem azon, ha hazamegy, hogyan tudod vele elfeledtetni a munkahelyét. Tudom, gyerek mellett nehéz, hisz én is felneveltem hármat.
2007. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

szia! :)

igen, lehet neked is jót tenne, ha lenne más elfoglaltságod. akkor nem ilyeneken rágódnál. magamból indulok ki!!! én most várok babát, mikor itthon vagyok én is agyalok...aztán mikor melózom , akkor valahogy nem jár ilyeneken a fejem. amúgy persze bizalom meg ilyesmi, de az ördög nem alszik, így egyet értek az előttem egyik íróval, hogy inkább apró figyelmességeken (felé) kell gondolkodni :). én is van hogy csak valami különleges csokit veszek neki, vagy csak írok neki pár sor verset smsben. sokat jelent neki is és nekem is :). ezen kívül az otthon melegét nehezen adják fel a férjek. de csak akkor ha valóban nem cseszegetésre mennek haza állandóan. ha időnként beszéltek ilyesmiről, az belefér, de a mennyiség itt is fontos! :)


pusza

2008. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bízz benne, különben nem érdemes tervezni a babát :)
2009. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!