Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Parom huga el akar jonni...

Parom huga el akar jonni latogatoba 2 hetre, de en ezt tul hosszu idonek talalom. Hogyan beszeljem meg a parommal hogy zavar a huga?

Figyelt kérdés

A billentyuzetem nem magyar, nem tudok ekezeteket irni, bocsi.

Eddig egyutt eltunk 3-an a hugaval, 2 honapja koltoztunk kulon parommal. Babat varunk, orulok hogy megvan a sajat kis feszkunk. Nem szerettem a hugaval egyutt elni, nagyon idegesitett, mert soha nem vett semmit, etelt, furdoszobaba akarmit, mosoport, szoval semmit az eg vilagon. Neha maganak vett 1-2 kajat, de ennyi. Sok penzunk elment, nem tudtunk sporolni. Minden cuccat szethagyta, a konyhaban mindennek ugy kellett lennie, ahogy o akarta, mert mindenert morog.

Felnottek vagyunk, kulonbozo eletstilusban szeretnenk elni, mashogy szeretunk fozni, stb, ez ertheto, es pont ezert orultem hogy elkoltoztunk. Nem is jart dolgozni az utobbi honapokban. Amikor elkoltoztunk, mindent maganak akart pl konyhai cuccokat, kb 3/4-et neki adtuk, csak ne morogjon mar... Nekunk alig maradt valamink, vennunk is kellett sok mindent. Amiota elkoltoztunk, kerdezgetjuk hogy megy a sora, hova koltozott, de allandoan titkolozik, ossze vissza beszel, mindig mast mond hol lakik.

Most kitalalta, hogy el akar jonni meglatogatni, mert a parja elmegy nyaralni 2 hetre, es nem akar egyedul lenni. Megkerte a paromat hogy vegye meg neki a jegyet ide. Kb 400km-re lakik tolunk.

Nagyon ideges lettem amikor megtudtam, hogy jon, mert semmi kedvem a morgasat hallgatni, es hogy rendezkedni akar a lakasban. Es amitol a legjobban felek, nehogy "itt ragadjon" valami hulye indokkal, es megint mi tartsuk el.

De megsem mondhatom a paromnak hogy ne jojjon a huga latogatni, es az utcara sem rakhatom.

A parom nem tudja hogy igy erzek.


Mit tegyek, hogyan tegyem szova, vita es megbantas nelkul?


24/N



2017. aug. 14. 22:46
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

A vonatjegyet "nem tudta hogy kell lefoglalni"..

Meg nem is tudtam normalisan beszelni errol mert parom ejszakas, es ez most derult ki este, csak smsezni tudunk, penteken meg mar jon a huga, azt sem tudom mikor beszeljem meg vele, amikor reggel hazajon, faradt lesz, szoval majd holnap delutan.

Ha megbantodik, megmondom neki hogy lassa be hogy szeretnek kulon eletet elni.

Egyebkent az o csaladjuk ilyen mert a szulei Magyarorszagon elnek, mi meg Amerikaban, es amikor az anyukaja jon latogatni, o is kb 2 honapra tervezi. Mar elore felek milyen lesz, meg nincs lefixalva, de en mondtam neki hogy ez tul sok, mondta hogy majd atbeszeljuk meg...

2017. aug. 14. 23:23
 12/35 anonim ***** válasza:
95%

Amit leírtál a hugicáról, az alapján én 1 napra se látnám szívesen soha többé. Nem értelek, egy párkapcsolatban igen fontos a kommunikáció, hogyhogy a párod nincs tisztában az érzéseiddel? Én mondtam volna, mikor kérdezte, hogy OK-e, hogy nem, kicsit sem OK. Ez a te otthonod is. Az én otthonomnak békésnek kell lennie, ha ott is feszültség, stressz az életem, akkor hol pihenjek s érezzem jól magam? Szerintem ez a normális.


Ha aranyos kedves, nehogy egy rossz szót szolj valaki akarsz lenni, akkor tűrj, de igazából a helyes megoldás az, hogy kiállsz magadért. Nem kell bunkón, simán lehet normálisan is, nyilván úgy is megsértődhet, de ez nem a te problémád, legalább ritkábban fog eszébe jutni jönni. A párodnak meg kell tudnod mondani, ha valami zavar téged.


Mondjuk nekem úgy tűnik, hogy egyikőtök sem tudta soha helyretenni a húgot. Mi az, hogy úgy kell lennie, mert morog? Akkor morgással ő a császár, nektek meg kuss, pedig ugyanannyi jogotok volt a helyhez?

Ha nem tudjátok megvédeni magatokat ellene, akkor soha ne engedjétek be...

2017. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
87%
az elsőnek igaza van, nem hiszem el hogy nem látod
2017. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Arrol nem szeretnek kommenteket, hogy minek nekunk gyerek es hasonlo megjegyzeseket, ez teljesen mas tema, ez a mi dontesunk volt, semmi koze nincs a sogornomhoz.

Bocsi csak annyira ideges vagyok a szitu miatt, most irta hogy a return jegyet meg sem vette, mert a hugaval nem beszelt azota. Amikor kijon a huga, minden nap a return jegyet fogom mondogatni, vagy en nem tudom. Nem is tudom mit mondjak, annyira ideges vagyok most, inkabb megprobalom lenyugtatni magam es utana tudok gondolkodni.

Koszi

2017. aug. 15. 00:01
 15/35 anonim ***** válasza:
95%
Terhesen nem kéne idegeskedned. Hívd fel a pasid, mondd el neki, hogy nem szeretnéd, ha ott ragadna a huga. Te is ott élsz, nem csak a bátty.
2017. aug. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:
87%
Vegyen ki a közeblen egy szállodát és kész. Én se laknék együtt mással.
2017. aug. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
39%
Bocsi kérdező most hol laktok Amerikában ? Mert az nem 400km az tuti.vagy párod húga is amerikába lakik? Mert akkor vonatot és a 400km távolságot is értem .
2017. aug. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
95%

De mondhaod mert egy pár vagytok.

Nyilván nem ugy hogy már megint jön az a ppitsa hanem szivem, emlékeszel mi. Olt multkor, egy hétnél tovább nem szeretném hogy itt legyen, mert nincs kedvem utána is rámolni, csomo plusz pénz etc.

De ne légy sunyi, ha valami nem okés, nyisd ki a szád.


Én is megmondtam a páromnak, hogy csak ugy jöhetnek a tesoi hogy négy nap mulva legkésöbb hazamennek, mert ö melozik, nekem meg nincs kedvem egy hétig még két gyerekkel foglalkozni a bébiszitteltem mellett, föleg h más nyelv, más életkor.

2017. aug. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
85%
Tehár retur jegy nincs... téged nagyon átvágnak, azt ugye tudod? Szerintem a hugia pasija csak ürügy és megint rajtatok fog élösködni. Szarügy.
2017. aug. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
88%
Van köze egyébként a gyerekhez is, mert anya leszel és ha ilyen gyerekes, félős, tutyimutyi vagy, akkor nem tudom hogyan fogod határozottan, szabályokra, napirendre nevelni a gyereked és elrendezni, ha hisztizik, másokkal szemétkedik, vagy vele szemétkednek, stb.
2017. aug. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!