Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged miért zavar ha valaki...

Téged miért zavar ha valaki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

TUDOM 100 ilyen kérdés volt, de igazi választ sosem adtak, ha zavar, ne olvasd inkább!

Rengeteg ember van aki igen agesszívan reagál a gyereket nem akarós témára! Szerintem ennek nem sok értelme van. Igaz odaírják, hogy: természetellenes, selejt, beteg dolog stb, de szerintem ez nem igazi ok arra hogy valaki ingerült legyen! Hiszen: 1, a gyereket nem akaró fél lehet a világ másik végén él, és abból semmi kára nem lesz az ideges félnek. Mit fáj az neked hogy van a világ másik végén egy "beteg, selejt" ember? 2, úgysem ér el semmit mégha kára is lenne belőle, akkor is úgy csinálná a másik ahogy akarja. Szóval olyan kiváncsi lennék az igazi "titokra" hogy mi bőszít fel így az egyes embereket!

Aki azt írná hogy ő nem tud róla hogy valaki is extrémen utálná a gyerekteleneket, az inkább nem válaszoljon mert értelemszerűen nem róluk szól a kérdés.

Szóval kiváncsi lennék egyszer az ilyen kérdésekre agresszívan reagálók véleményére, magyarázatára!


2010. máj. 30. 20:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem zavar
2010. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
83%

Ha mindenki milliomos lenne orrba szájba gyártanák a gyerekeket!


Csak tudod amig a szülőknek nehéz az életük, a tudatos szülőkről beszélek, addig nem mernek vállalni gyereket, nem akarják hogy velük együtt a gyerek is szivjon!!!

2010. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:

Szerintem ti nem olvastátok el a kérdést, első kettő.

Vannak olyan emberek akik tudatosan NEM akarnak gyereket mert nem érzik szükségét és nem azért mert szegények.

Azzal egyet értek hogy nem szabad nyomorra gyereket szülni.

2010. máj. 30. 20:10
 4/61 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem zavar. Én kifejezetten örülök neki, hogy aki nem akar szülő lenni, az nem csinál gyereket.
2010. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem zavar igaz én nem tudnám elképzelni magam gyerekek nélkül de még mindig jobban megértem azt aki nem vállal mint aki egy-két gyerek mellett pasizik bulizik vagy még kajára sincs pénze.
2010. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
87%
nem akarok gyereket. nem zárom ki, hogy lesz, ha teherbe esnék, nem vetetném el. tőlem vállalhat valaki egy tucat gyereket is, nem zavar. engem senki ne akarjon befolyásolni. biztos fog magától is változni. 20 éves vagyok.
2010. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
60%

Ja, minden kisgyerek aranyos, amikor kicsi. Aztán az egyik qrva lesz, a másik bu*zi, a harmadik gyilkos. És így tovább. Szóval lehet, hogy pont mi váltjuk meg a világot azzal, hogy nem szülünk, minek hoznánk a világra egy újabb selejtet?


Amúgy a nők többsége kisbabát akar és nem gyereket. Ez a baj szerintem. Aztán meg itt panaszkodnak a saját gyerekeikre szégyen szemre.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak. Azzal jönnek, hogy nehogy megbánjuk, hogy nem szültünk. Igen, legalább ugyanannyian bánják meg, hogy szültek, csak erről tilos beszélni. Szerintem valamennyire féltékenyek arra, hogy nekünk van életünk a pelenkán kívül is, és azon kívül is, hogy azt beszélnénk meg a Mártika anyukájával a játszótéren, hogy milyen vastagot kakilt a gyerekünk. Nekünk van társasági életünk, van magánéletünk, van szexuális életünk. Ez szüli a féltékenykedést, amit nem vallanak be, éppen ezért vetítenek.

2010. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
74%
Ez mindenkinek a maganugye!En tokeletesen boldog tudnek lenni gyerek nelkul is de megis szeretnek egy babat a parom miatt.Egyedul ra hallgatok ebben a dologban.
2010. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
71%
engen sem zavar.nem erőszak a disznó tor..
2010. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim válasza:
22%

Szerintem aki megteheti az igenis vállaljon gyereket, elvégre mégiscsak ez az élet fő értelme, nem?

Egyébként engem nem idegesít, leszámítva azt a tényt, hogy lassan kihal a magyarság...

2010. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!