Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Parom huga el akar jonni...

Parom huga el akar jonni latogatoba 2 hetre, de en ezt tul hosszu idonek talalom. Hogyan beszeljem meg a parommal hogy zavar a huga?

Figyelt kérdés

A billentyuzetem nem magyar, nem tudok ekezeteket irni, bocsi.

Eddig egyutt eltunk 3-an a hugaval, 2 honapja koltoztunk kulon parommal. Babat varunk, orulok hogy megvan a sajat kis feszkunk. Nem szerettem a hugaval egyutt elni, nagyon idegesitett, mert soha nem vett semmit, etelt, furdoszobaba akarmit, mosoport, szoval semmit az eg vilagon. Neha maganak vett 1-2 kajat, de ennyi. Sok penzunk elment, nem tudtunk sporolni. Minden cuccat szethagyta, a konyhaban mindennek ugy kellett lennie, ahogy o akarta, mert mindenert morog.

Felnottek vagyunk, kulonbozo eletstilusban szeretnenk elni, mashogy szeretunk fozni, stb, ez ertheto, es pont ezert orultem hogy elkoltoztunk. Nem is jart dolgozni az utobbi honapokban. Amikor elkoltoztunk, mindent maganak akart pl konyhai cuccokat, kb 3/4-et neki adtuk, csak ne morogjon mar... Nekunk alig maradt valamink, vennunk is kellett sok mindent. Amiota elkoltoztunk, kerdezgetjuk hogy megy a sora, hova koltozott, de allandoan titkolozik, ossze vissza beszel, mindig mast mond hol lakik.

Most kitalalta, hogy el akar jonni meglatogatni, mert a parja elmegy nyaralni 2 hetre, es nem akar egyedul lenni. Megkerte a paromat hogy vegye meg neki a jegyet ide. Kb 400km-re lakik tolunk.

Nagyon ideges lettem amikor megtudtam, hogy jon, mert semmi kedvem a morgasat hallgatni, es hogy rendezkedni akar a lakasban. Es amitol a legjobban felek, nehogy "itt ragadjon" valami hulye indokkal, es megint mi tartsuk el.

De megsem mondhatom a paromnak hogy ne jojjon a huga latogatni, es az utcara sem rakhatom.

A parom nem tudja hogy igy erzek.


Mit tegyek, hogyan tegyem szova, vita es megbantas nelkul?


24/N



2017. aug. 14. 22:46
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Nem tudom honnan vette valaki hogy a huga Magyarorszagon lakik. A gyerekrol semmifele kommentet nem akarok latni es az ertelmi kepessegeimet sem kell kerdobe venni. Ez az oldal arra van hogy tanacsot kerj kerdeseket tegyel fel. Nem szoltam le senkit, irtam is hogy bocsi ideges voltam,ezert inkabb aznapra befejeztem az olvasgatast. Az elso valaszt lepontoztam,aztan a kovetkezot fel,utana nem pontoztam mert annyi valasz jott h nem volt kedvem pontozgatni inkabb a problemamra koncentraltam. De persze mindenki joga azt gondolni amit akar. Nem azt vartam hogy patyolgassatok,hanem hogy ti mit tennetek a helyemben. Nehany szemelytol meg is kaptam a normalis valaszt hogy ok mit tennenek, azokat viszont nem ertem akik hulyenek neznek es megkerdojelezik a kapcsolatomat vagy nevelesi kepessegemet,stb.

Egyebkent megoldodott azota megbeszeltuk.

Koszi a valaszokat.

2017. aug. 16. 16:22
 32/35 anonim ***** válasza:
56%
Na mi történt?
2017. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
56%
Én is kíváncsi vagyok, mi történt.
2017. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
56%

Hali!

Mi történt? Engem is érdekel.

2017. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Eljott 2 hetre, aztan a 2.het vegen elkezdett firan viselkedni, kitalalt torteneteket hogy elfelejtett kulcsot hozni a lakasahoz es a pasija nincs otthon, ugyhogy meg nem tudja mikor megy haza, stb, ilyen baromsagokat. Nagyon merges lettem mert tudtam elore hogy ez lesz, es szoltam paromnak hogy most allitsa le, megis mit szorakozik a csaj.. Aztan vegul megmondta neki hogy 2 hetrol volt szo ugyhogy megy haza ne talaljon ki huly kifogasokat, felnott no, legyen ennyi esze hogy hoz kulcsot magaval. A huga megsertodott es azota nem beszel velunk. Erdekes modon haza tudott jutnj, volt kulcsa, csak kamuzott. Nem egy egyszeru eset ez a no.

Amugy elmosogatott maga utan, de ennyi. Foztem es beleszolt hogy milyen kajat keszitek, mert ebben a hazban nem lehet normalisan enni, mert o otthon nem igy szokta. Mondtam neki hogy ez a mi otthonunk,mi igy szoktuk, ha nem tetszik fozzon maganak. Parom is leteremtette mit kepzel magarol. Aztan kitalalta hogy az arany nyaklancom amit paromtol kaptam, az az ove volt regen, es igazan visszaadhatnam neki,mert parom ellopta tole. Erre nem is tudtam mit mondani, szoltam paromnak hogy beszelje meg vele, termeszetesen a huga hazudott, es jol osszevesztek.

Szoval nem volt egy alom.. ezt nem akartam hogy ne beszeljen velunk, ezektol fuggetlenul ugyanugy rendes voltam vele, nem uszitottam oket, ilyesmi. Majd megbekel, ha nem, nekem ugy is jo...

2017. okt. 31. 00:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!