Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy amikor...

Mi lehet az oka, hogy amikor zuhanyzok a hugom állandóan bejön a fürdőszobába?

Figyelt kérdés

A szüleink sajnos elkövették azt a hibát, egy nagy fürdőszobát építettek, egy helyen mindennel. Hetente többször előfordul, hogy amint beteszem a lába a tesóm valami indokkal bejön:

nagyon kell neki pisilni,és nem bírja ki

nagyon fáradt, gyorsan kimosná a fogát közben

stb. aztán ott dumál nekem, még be nem fejezem a zuhanyzást.

Annyira idegesítő, már mondtam is neki, hogy szeretnék nyugodtan tusolni, relaxálni közben és nekem támadtak anyuval, hogy jajj ugyan már mit nyávogok ilyeneken.


Ti ezt hogy látjátok? Nincs igazam? Ja és ne kisgyereket gondoljtok, 19 éves.


2010. máj. 24. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
kulcs a fürdőajtóra, és előtte elküldöd pisilni, meg elvégezni az egyéb teendőit. neked is szükséged van 10 perc magányra.
2010. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez a helyzet, egy helyen van a wc, meg a fürdőkád.

Én előtte jól elzavarok mindenkit, végezze el, ha most van dolga, de közben ne jöjjenek be. Persze, még így is van hogy rámrontanak, és eléggé kényelmetlen. Barátoméknál is egy helyen vannak a dolgok, de náluk senki se megy be addig, amíg valaki elfoglalta a fürdőt. Itt szerintem a család szabadszelleműsége játszik szerepet, vannak akik kevésbé szégyellősek egymás előtt. Nos, én is ilyen gátlástalan családban lakok és mégse szeretem, ha rám nyitnak. :D Szerintem nincs különösebb oka hogy utánad megy, de szerintem kérd meg szépen, hogy fejezze be. Azért van ahova már szerintem tényleg nem illik menni. Mondd, hogy neked igényed van erre, és nélkülözzék addig a fürdőt.

2010. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 clint válasza:
75%

előfordulhat, hogy csinosabb vagy a hugodnál és emiatt...

Ez másnál is megesik... szokta nézni a testedet is közben?

2010. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

hát kedves utolsó, ezt még nem figyeltem


már szóvá tettem, hogy ne jöjjön be, de én lettem az utálatos...

2010. máj. 24. 18:35
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Zárd be az ajtót, annyi.
2010. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk anyám ilyen! Mielőtt elmegyek fürödni direkt szólok neki, ha wc-re kell mennie most menjen. Ekkor azt mondja, hogy nem kell neki, menjek csak nyugodtan, 10 perc múlva meg már ott kopog az ajtó előtt, hogy had jöjjön be. Igaz függönnyel van elválasztva a kád de akkor is. Én már próbáltam de nem ért a szóból. :S
2010. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
nálunk is sajnos csak egy fürdő van.ha pl bent tusolok,akkor anyámnak riktig pont akkor kell bejönnie,aztán ha rászólok,hogy miért pont akkor,még neki áll feljebb
2010. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem is anyum jön be minden fürdésnél..:(
2010. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerelj fel egy riglit nem nehéz egyedül is menni fog, nálunk az egész család ezt csinálja.
2010. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok záras, lakatos, kulcsos és egyéb megoldási javaslatokat de van az ajtón... ha nem nyitnám ki, szerintem rám törné... kulccsal is, meg ráfordítós akasztóval is be lehet zárni. egyszer csak a ráfordítósat zártam be, neki állt késsel piszkálni, mert ő maszkot akart az arcára pakolni..
2010. máj. 24. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!