Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem veszi észre milyen?

Miért nem veszi észre milyen?

Figyelt kérdés
Egyik rokonom nagyon közel áll hozzánk. Kiskoromtól kezdve nevelni akar, kritizál, leszól stb. Azt hittem, majd ha lesznek gyerekei leáll. De sajnos nem. A nevelési célzatot, még megértem hogy jóból teszi. De amióta megvannak a gyerekei, beléjük is azt neveli, hogy én rossz vagyok. ÉS nem értem a miértjét. Ráadásul amiért anno engem megbüntetett, és leszidott, hogy hogy viselkedek, a gyerekeinek hagyja. Sőt, észre sem veszi, hogy a gyerekei rosszabbak mint én voltam kiskoromban. Ez vajon mitől van? Mert oké értem én, hogy mindenki elfogult a saját gyerekével szemben, na de ennyire vak hogy nem látja...?

2017. aug. 16. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondd el neki mit gondolsz. Hogy nem akarsz rosszba lenni vele de rosszul esik, hogy így viselkedik veled. Kérdezd meg a miértjét.

És igen. Sok szülő szerint a saját gyerekei szentek és semmi rosszat nem csinálnak.

Vagy bánj úgy a gyerekeivel ahogy ő bánt veled aztán ha észreveszi mondd hogy tőled tanulta és hogy ilyen ember ő valójában. Te csak megmutattad neki.

Világosítsd fel, hogy vannak neked szüleid akik nevelnek nem kell neki is.

2017. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért ilyen fontos neked az, hogy egy anti-empatikus senki mit gondol rólad?

Éld az életedet

2017. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!