Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában féltékeny vagyok a...

Mostanában féltékeny vagyok a feleségemre ok nélkül. Ti is szoktatok így lenni? Hogyan küzdhetném le? Az a baj már szerintem észre is veszi és azóta furcsán viselkedik velem.

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 12:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Alapjáraton nem szoktam az lenni,de valamiért rámtört ez az érzés.Hogyan küzdjem le?Soha nem voltam féltékeny típus és ő rá sem voltam az.Miért lehet ez?
2014. jan. 20. 12:11
 2/13 anonim ***** válasza:
Unatkozol talán?
2014. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Milyen változást észleltél a feleségednél, hogy ilyen hirtelen rád tört a féltékenység?

Valami oka csak van.

2014. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Furcsán viselkedik velem,nem tudom azért e mert érzi hogy (gyenge vagyok) vagy féltékeny vagy alapban azért vagyok féltékeny mert másképpen viselkedik.
2014. jan. 20. 12:32
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ok nélkül nem tör rád!

Valami változás biztosan történt nála...

2014. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Úgy gondolom, hogy akkor tör rá az emberre a féltékenység, ha a párja viselkedése megváltozik. Máshogy csinál dolgokat, máshogy reagál addig természetesnek tűnő kérdésekre. Biztos van valami, ami kiváltotta ezt, hiszen ha nem vagy féltékeny típus, akkor nem kombinálásról szól.


Persze lehet, hogy alaptalan a gyanúd, lehet hogy csak valami bántja amit nem mond el, de az is lehet, hogy joggal érzel így.

2014. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért tört rám,tényleg nem.Egyszer csak jöttaz érzés.
2014. jan. 20. 12:38
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Valaminek történnie kellett, hogy féltékeny lettél.Hiszen irod, hogy a feleséged más lett veled.Vajon miért?Az is lehet, hogy nõi praktika, hogy érezze szereted,szükséged van rá.Viszont ha gyenge vagy, akkor meg szeret szépen játszogatni a fejeddel.
2014. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Alapjáraton nem vagyok gyenge,inkább azt mondanám hogy a féltékenység ami elborította az agyamat az tesz gyengévé.Teljesen hülye képzelgéseim lett egyik napról a másikra,hogy biztos nem kellek neki,biztos majd talál mást vagy jobbat.Szex rendben van köztünk,soha nem volt gond.
2014. jan. 20. 12:46
 10/13 anonim ***** válasza:

Vidd el egy kis környezetváltozásra hétvégére. Akkor meg fogod látni, hogy hogyan viselkedik: úgy, mint régen, vagy másképp.

Lehet, hogy nyakig ven gondokkal, te meg önző módon itt féltékenykedsz, ahelyett, hogy kifaggatnád, mi nyomja a lelkét, miben segíthetsz neki.

2014. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!