Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Onallo letemre a szuleim nem...

Onallo letemre a szuleim nem engedik az autovasarlast. Ti mit ehhez?

Figyelt kérdés

23 eves vagyok, egyedul lakom, sajat lakas.

A havi bevetelem netto 250e ft.

A lakas rezsi koltsege mindennel egyutt 25e ft.


Szeretnek venni egy autot, ezt itt

[link]


Szuleim amiota emlitettem nekik nem allnak szoba velem.

Hatalmas veszekedesunk volt, ha meg merem venni majd foldonfuto leszek, mert el kell adnom a lakast, mindenem ramegy majd.


Igazuk van?

Nem engedhetem meg magamnak?

Masra nem koltok, elelmiszerre alapdolgokat mert tej-feherje erzekeny vagyok, szinte csak kenyeret tudok enni.


2017. aug. 16. 20:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%

A gatyádat is ráköltöd majd bár legalább tartozni fogsz valakihez..."hitelszövetkezet":DDDD


Azért nem engedik, mert nincs kedvük eltartani újra;)

2017. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%
Ved meg, ha akarod, de "Masra nem koltok," akkor minek az autó? Mert ezek szerint nem jársz sehova, munkahelyre jó a BKV is. AZ autó nem cél, hanem eszköz. Neke pedig úgy tűnik, hogy cél.
2017. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

Autószerelővel mindenképpen nézésd meg, mielőtt megveszed, és érdemes volna a festék vastagságát is megnézni, abból kiderül, ha törve volt.


Túl cukormázas ez a hirdetés.

2017. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Mraz Ariston Simon ***** válasza:
82%

Kedves Kérdező!


Ezt az autót meg ne vedd. Rendesen költeni fogsz rá, ez a Merci sötét korszakából való. Volt a családban, még amikor újak voltak ezek, de 2 év után ment is. Rejtélyes elektronikai hibák sora, márkaszerviz tehetetlen.

2017. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Jogositvanyod van? Vagy sofor is kell?
2017. aug. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%

Konkrétan ezt az autót én sem ajánlom. Külföldi papíros, ráadásul a 12 év alatt 160 ezer kilométer is kamunak tűnik. Sok gondod lenne vele, nézz inkább másikat.

Ennyi bevételből szerintem meg lehet engedni egy autót, ha jól választasz.

2017. aug. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%
Azért ilyen kedvező az ára, mert ez egy pénztemető, bár aki képes elhinni egy vadidegen 10 éves autóról, hogy csak 160 e. km van benne, annak úgyis hiába ad tanácsot bárki.
2017. aug. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Kérdező!

Több oldalról is megvilágítanám a kérdésedet.


1. Ha "önálló" lennél, akkor nem a gyíkon kérnél idegenektől tanácsot. (Ne sértődjél meg.)

2. Volt ilyen autóm (is) és nem olcsó a fenntartása. Üzemanyagot (5-6 l/100 km) alig fogyaszt, de ez lenne a legkisebb kiadásod. Sajnos ez az autó "csurog" a szilikontól kívül-belül, hogy ráharapjon valami kezdő autós, a -talmi- csillogásra. Mivel konyítok hozzá, ezért megkockáztatom, hogy ebben az autóban 300ezer km-nél is több van. Ez pedig azt jelenti, hogy sok hiba ezután fog előjönni. Ezek viszont egyenként és alkalmanként is milliós tételek lehetnek.

Amennyiben valóban olyan lenne az autó, mint amilyennek leírták, akkor viszont NEM ENNYI LENNE AZ ÁRA!

Sokan elfelejtik, hogy nem hiába került egy ilyen autó újonnan 8-10 millió Ft-ba, mert így vannak beárazva hozzá az alkatrészek is. Ehhez jön még javításkor a tetemes munkadíj is.

Vagyis nem lehet ezeket összedrótozgatni egy sufniban majd 20 Ft-ból.

Ráadásul kezdőként magas lesz a kötelező biztosításod is rá.

3. Konkrétan ismerem ezt az autóstelepet, mivel történetesen a közelében lakom. Ezektől a nepperektől akkor sem kellene semmi, ha ingyen adnák, és az sem igaz amit kérdeznek.

4. A havi jövedelmed nagyon szépen hangzik, de csak addig, amíg nem nyújtózkodsz túl rajta.

Ez most pont egy ilyen eset lenne. Jó lenne ha felébrednél.

2017. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem néztem, milyen autó, de a helyzet röhej.

Apám meg azt akarta megtiltani, hogY megházasodjak szintén ennyi idősen.

Nagyon jól megvoltunk nélküle.

Tefnap olyat olvastam, hogy egy 38 éves pacák nem alhat a barátnőjével, mert a szülei nem engedik.

Az autó éppoly egyszerű targy, mint egy porszivó, szóval ésszel dönts. De TE dönts a saját életedben.a

2017. aug. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!