Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszok! Nektek hogy telik...

Kamaszok! Nektek hogy telik egy átlagos nap?

Figyelt kérdés

2017. aug. 16. 21:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

7-17oráig munka , aztán ha kell tankolok meg le mosom a kocsit aztán haza . Meg rengeteg autós találkozóra járok . :)

18/F

2017. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
44%

Hat nekem ossze vissza

Vagy csak munka

Vagy talalkozok vakakivel,elvagyok

Mindennap csinalni kell valamit ,hogy kitoltsd a napod

Itthon fekves kizarva

2017. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%

Nyáron: 10-ig alszom, utána telózok, megetetem és kiengedem a nyuszim, reggelizek, nyuszizok, telózok :D, utána ebéd, telózás, vacsi, fürdés, megnézek egy-egy meccset a tv-ben, esetleg a változatosság kedvéért telózok


Szombaton általában meccsre megyek :)


Suliidőben: 6-kor keltem eddig, vagyis hivatalosan akkor, de egy órán keresztül csak fetrengek, aztán fél óra alatt kell mindent elintéznem. Most megyek gimibe, szóval erről nem tudok nyilatkozni, de tuti előbb kell kelnem. Kettőig vagy háromig a suliban rohadtam, utána anyáékhoz mentem, hét fele meg haza. Tanultam, telóztam, fürdés, vacsi. Nyusszancs akkor még nem volt meg :)


14/l

2017. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Ha nyári szünetbe otthon vagyok, akkor fekvés délig, utána ebéd, megint netezés, zenehallgatás

Esetleg délután kis mászkálás, vagy ha kell boltba menés.

Ha vidéki rokonnál vagyok akkor traktorozás, gépjavitások egész nap.

2017. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Nyári szünet:

Felkelek 9- fél 10 körül. Aztán reggelizek. Aztán telefonozok meg gépezek. Aztán ebédelek. Aztán alszom ebéd után. Aztán a családommal kimegyünk strandra vagy valahova. Aztán még tévét nézünk közösen. Alvás előtt még olvasok.

2017. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Délbe kelek, ebédelek, aztán játszom hajnal 3-4 óráig, utána alszom délig, és kezdődik minden előröl. Azért néha benézek GYK-ra is.
2017. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Vakációban 8-9 körül felkelek, fogat mosom, stb. Reggelizem, azután telefonozom-gépezem. Ebédelek, meglátogatom mamám. Kint a szabadban töltök egy kis időt, majd megyek falura a lovaimhoz, megetetem , megpucolom és edzem őket. Később szobrászkodom/rajzolok/festek/olvasok (mikor melyik) , vagyorázom telefonozom és lefekszem aludni.
2017. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Reggel felkelek 10 körül, recsizek, reggelizek, netezek, ebéd, utána két három órát sétálok, esetleg bicózok, öt hat fele lemegyek csavarogni haverokkal, kilencre otthon vagyok (általában) vacsorázok, aztán megint recsizek és alszom tizenegy fele. Ha nem tudok elaludni recsizek mégegyet. Akkor biztos tudok.

(Bocsi, nem tudom kiszínezni)

2017. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Bocsi, lemaradt: 16/f
2017. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Fu hát felkelek olyan 8-9 körül, bár van hogy már reggel hétkor fentvagyok, csak lusta vagyok felkelni. Felöltözöm meg megágyazom meg ilyenek, aztán délig netezek/készülök az érettségire/játszok/sorozatot nézek/, délben eszem, délután ugyanaz mint délelőtt, utána vacsorázom, netezek olyan 22-23 óráig, "recsizek", és alszok :D


18/F

2017. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!