Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszok! Nektek hogy telik...

Kamaszok! Nektek hogy telik egy átlagos nap?

Figyelt kérdés

2017. aug. 16. 21:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron: Ha délelőttös vagyok, 4:20-kor kelek, 6-tól kettőig dolgozok, utána barátnőimmel vagy itthon a családdal vagyok. Ha délutános, akkor 14:00-tól este tízig munka, délelőtt csak itthon tartózkodom. Ha itthon vagyok, akkor kutyákkal foglalkozom, zenét hallgatok, olvasok és telefonozok. Augusztusban kezdődnek az edzések (kézilabda), így arra is járok. Hétvégenként sosem vagyok otthon.

Suli időben: 6:30-kor keltem eddig, de mivel most megyek gimibe, ezért ezentúl 6:00-kor fogok. Elmegyek busszal iskolába, hazaérek 3 körül, tanulok estig, majd alszok. Szombat a pihenőnapom, vasárnap ismét tanulok.

2017. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Lemaradt, 15 éves lány lennék.
2017. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
86%

Reggel 7 kor kelek. Egy gyors reggeli utána rohanok a buszhoz mert találkozok valamelyik barátnőmmel vagy haverommal.

Kb ez tart délig - egyig.

Hazamegyek.

Olvasok, rajzolok, takaritok, tanulok, tv-zek...stb

Minden nap 17 kor találkozok a barátommal és kb éjfélig vele vagyok. Vagy egész este ha ott alszok.

16/l

2017. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%

Nyáron:

6:30-kor kelek, adok enni a cicának, a kutyának meg a nyuszinak. Felöltözök, elrohanok boltba, megreggelizek, kávézok, aztán dolgozok. Szerencsére akkor csinálom meg a dolgomat, amikor jól esik, csak legyen meg másnapra, és gyorsan haladok, szóval ez 8-tól 10-ig tart kb. Hazamegyek, elvagyok az állatokkal, letusolok, ha leizzadtam, mert kinti munkát végzek, eszek egy fagyasztott jughurtot. :D

Aztán netezek, majd ebéd.

Délután netezek, zenét hallgatok, játszok, a párommal chatelek, vagy Skype-olok, rajzolok a gépen.

Estefelé kimegyek az állatokhoz, kutyát elviszem sétálni, aztán vacsi, fürdés, netezés, és fél 12-kor alvás.


Suliban:

6:15-kor kelek, megetetem az állatokat, felöltözök, eszek, kávézok.

Megyek a suliba, bringával 5 perc alatt ott vagyok. Ott szenvedek délutánig, közben bedepizek, sírok, stresszelek, gyomorgörcsöm van. Hazamegyek, sírok, majd próbálok lenyugodni. A tanuláshoz nincs erőm, kedvem, úgyhogy zenét hallgatok, rajzolok. Estefelé az írásbeliket megcsinálom, esetleg elolvasom a tanulnivalót, aztán másnap szünetekben tanulok, hogy addig se a padon fetrengjek.

Aztán vacsi, fürdés, alvás 11-kor.


17/L

2017. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nyári szünetben: 10-11 körül felkelek, eszek, stb. Délig telefonozok/visszafekszek, aztán ebédelek. Ebéd után lepihenek, délután olvasok, írok, telefonozok, játszok a kutyával.

5 körül megnézek valami filmet, 7-fél nyolckor vacsi, aztán megetetem a macskát. Este nézem a Pénzt vagy éveket, vagy telefonzok még. Fél tizenkettő környékén elmegyek fürdeni.

(Ha suli van, egy szombati napom majdnem így néz ki, csak akkor d.u. tanulok)


Suli időben hétköznap: fél hétkor kelek, 7-re elkészülök. 7:45-től suliban vagyok átlagosan fél kettőig, de van(volt), hogy fél hatig. Otthon 1, rosszabb esetben két óra tanulás, aztán telefonozok, olvasok. Az estém ugyanolyan.

2017. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja és 14/L
2017. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%

Nyáron:

Felkelek változó időpontban, általában 8 és 10 óra közt, kimegyek sétálni, vagy futni a közeli erdőbe, közben zenét hallgatok, imádkozom, vagy gyönyörködök a természet szépségeiben, aztán visszajövök, főzök magamnak egy teát, gépezek, gyakorizok. Délben eszek valamit, reggelizni nem szoktam. Aztán megint kockulok, játszok a kistesómmal, sorozatot nézek, olvasok imádkozom, beszélgetek a barataimmal facebookon. Játszok a kutyával is, elfoglalom magam, nagyritkán gyomlálok a kertben, stb. Este változó időpontban lefekszem.


Suliidőben eddig (most érettsegiztem, szeptembertől dolgozom, de azért leírom, eddig hogy volt)

5:00 - felkelek

6:02 - elindulok a busszal

6:15 - a buszom megérkezik a szomszed varosba, itt várok egy fél óràt, veszek reggelit

6:40 - megérkezik a buszom

7:20 - megérkezek abba a városba, ahol tanulok, elmegyek kaját venni, ha még nem vettem

7:50 - megkezdődik a tanítás

14:45 - megérkezik a buszom, ha szerencsém van, és 6 órám volt, akkor volt időm arra, hogy megírjam az írásbeli házit, a buszon már csak tanulni kell

15:05 - megérkezek egy településre, ahol át kell szállnom. Visszafelé kicsit máshogy utazon.

15:15 - felszállok a másik buszra

15:30 - megérkezek abba a városba

15:50 - jön a buszom

16:00 - hazaértem, ezután tanulok még, majd olvasok, sorozatot nézek

21:00 lefekszem aludni


18/L

2017. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Átlagos nyári nap:

Reggel magamtól felébredek 7-8 között, reggelizek, beszélgetek a családdal, majd kimegyek az udvarra, ránézek a baromfiakra, kihozom a kedvenc pipikéimet a gyepre, utána körbenézek az internetes hírportálokon meg a Facebookon, nincsenek-e értesítésem, aztán játszok körülbelül délig a számítógépen. Délután írom a saját nyelvemet meg olvasok, aztán újra számítógépezek egy keveset (sajnos...). A hátralévő időben rajzolok, TV-k, majd 6-7-ig vacsorázok miközben nézem azt a csodálatos politikát a híradókban. Nagyjából 10-kor fekszek le, addig pedig csinálok valamit az eddig felsoroltak közül.


14/F

2017. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!