Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel, hogy kihasználtak? Ha van hasonlo tapasztalatotok, ti hogy tettétek túl magatokat rajta? (lent. )

Figyelt kérdés

Előre kérkek, ne oltsatok le...

Elég későn kezdtem el pasizni(a velem egykorúakhoz képest. kb fél éve. nemrég töltöttem be a 17et)

Tehár arrol van szo, hogy egytáborba lefekudtem egy fiúval. Egy hete ismertuk egymást, tudom elég gyors volt..

Kicsit részeg is voltam, de azért én is akartam.

Aztota hazajöttunk(egy hete), de még rám se írt, pedig fentvett msnen. Nagyon bánt a dolog, mert nem az lány vagyok, aki cs úgy odaadja magát, s sosem gondoltam volna h kihasznál. Amúgy 1 suliba járunk, és én azt hittem, h lesz folytatás, mert mindig mondta, hogy így bejövök neki, meg így bejövök, meg hogy mennyire kíván. Lehet azért dőltem be, amiért nincs sok tapasztalatom...de teljesen összetört a dolog.

Ti mit tennétek?


2011. aug. 9. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
csak dugásra kellettél neki, ez a szomorú igazság.. jobb ha elfelejted és keresel egy normális srácot.
2011. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tudsz sajnos tenni semmit max tanulni az esetből és legközelebb nem így cselekedni a másik meg h ne írj ide mert majd jön a sok szemét h nincs elég bajod de leri.bancoznak meg fújják ez a mai generáció szöveget.
2011. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 IQnindzsa ***** válasza:
100%

Nagyon nem fog tetszeni amit mondok neked... Egyszerűen szarba tenyereltél. Erre nincsen recept. Mosd meg a kezed... szedd össze magad és SOHA de soha ne mutasd ez előtt a féreg előtt ,hogy fáj. Idővel el fog múlni.

(Azt csak remélni tudom ,hogy nem a szüzességedet adtad neki..)

2011. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Figyelj :-)

Én a helyedben írnék neki msn-en. Egy hosszabb szöveget írnék mindenképpen,ahol leírnád neki,hogy elnézést kérsz,a helyedben amiért megtörtént a dolog.Te szeretted volna,megtetszett,de már nagyon megbántad,mert emiatt biztos rossz kép alakult ki rólad,hogy te könnyelmű vagy. Mond el,hogy ez nem jellemző rád, és elnézést kérsz. Ennyi.És hogy ne legyetek eztán sem jóban.És ha van kedve téged jobban megismerni,akkor pedig tudja hol talál.

2011. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
eztán sem jóban: javítok:) szóval eztán sem rosszban.ennyi
2011. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozz az emberismereteden, mert ebbe te képzeltél többet. Azt mondta, "kíván", nem azt, hogy "szeret".
2011. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mianeve ***** válasza:
100%

Még ha azt is mondja, hogy szereti, hagyjuk már, kis köcsög gyerek! Szembe köpném! Csatlakozom egy pár sorral fentebb szólóhoz: "Felejtsd el! És SOHA ne mutasd előtte, hogy fáj!"

Túl leszel rajta! A tanuló pénzt meg kell fizetni!

2011. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha annyi eszed van, hogy megkúratod magad egy olyan faszival, akit 1 hete ismersz, akkor meg is érdemled, hogy otthagy.
2011. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mianeve ***** válasza:
65%

Jah, mert egy f@szfej pasinak minden nőt 1 héten belül kell megkúrni, mert a kis köcsög gyerek nem volt ott, a csaj dugatta meg magát! Milyen okos valaki! Gondolom a Te naivitásodat még senki nem használta ki,de hidd el meg fog történni! Akkor emlékezz majd erre amit írtál ennek a szegény lánynak! Mert Ti férfiak érzelmileg silány lények vagytok és nem ismeritek az önzetlenséget a szeretetet, csak a szexet...De előbb utóbb megtanuljátok, mert az ilyenek bele szeretnek egy lányba pont egy "olyanba" utána meg kopp! A Bátyám ugyanez volt és sok más példát is hozhatnék még...

Nem mellesleg mindig azt bántják aki nem érdemli meg!

2011. aug. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!