Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúként kihasználtak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként kihasználtak egy éjszakára? 21ff

Figyelt kérdés

ilyen lánnyal még nem találkoztam. a buli előtt iszogattunk egy baráti társasággal, de én már a legeljén kiszúrtam magamnak. a buliba már kézenfogva mentünk, ahol végig táncoltuk az estét. buli után az én ágyamban kötöttünk ki. nagyon élveztem és ő is. kb.30percig tartott a lényeges aktus, szal nem mondhatom, hogy ott rontottam el, hogy túl hamar elmentem.

másnap hajnalban megint szexeltünk egy hatalmasat.

reggel pedig elváltunk. még aznap felhívtam filmezni, amiből film nem is, de csók lett.

de megkaptam, hogy ő nem olyan lány és hogy ez túl gyors. a beszélgetés végén pedig az én olvasataomban úgy jött ki, hogy "úgyse bírom ki, hogy ne hívjam fel" és kb. úgy jött le nekem, hogy ne is hívjam.

még egy nappal később pedig elkövettem azt a hibát, hogy fel akartam hívni, meg is tettem és azóta semmi válasz.

hol rontottam el? ez csak ennyi lenne?


általában az olyan lányokat nem szoktam felkeresni, akit már rögtön az első éjszaka megkapok. de ő más volt, mint az eddigiek. azt mondta, nem akar kapcsolatot. mondtam, hogy én sem, csak élvezni az életet és hogy érezzük jól magunkat utána meg ki tudja mi lesz.

Túl gyors voltam? de hát akkor nem feküdtünk volna le kétszer. nem tudom hova tenni ezt az esetet, mert ilyen még nem volt. általában nekem kellett valahogy kibújnok az alól, hogy találkozzak másnap az ilyen lányokkal.

de most fordítva történt.

a számát is alig akarta megadni, merthogy volt aki zaklatta. most akkor mi a helyzet?


2011. okt. 29. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
ááááátb*sztaaak hahahahahaha!!!!
2011. okt. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kitörlöd a számát és elfelejted.
2011. okt. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb az első kettő egyben lenne a válaszom!
2011. okt. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

szívességet tett, hogy nem kell lekoptatnom. és ezért nem értem, mivan:d

több ilyen lány kéne:P

2011. okt. 30. 00:00
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Én felcsináltam volna a helyedben!
2011. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
bármilyen szép is egy lány, vagy bármennyire részeg is legyek: óvszert mindig is használok! nem akarok összeszedni bármit is!
2011. okt. 30. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!