Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek a helyemben?...

Ti mit tennetek a helyemben? rövid kérdés, hosszú magyarázat.

Figyelt kérdés

Sziasztok

igazabol csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.

Nagyon szerelmes voltam egy fiuba.

2.5évig egyutt voltunk. Közbe 2x szakítottunk mind a kétszer újra összejöttünk. született egy kisfiunk. Terhesség alatt elhagyott. majd szules elott 3hettel vissza jott.. visszafogadtam.

Miután megszületett a kisfiú megint elment. egy 3hetes csecsemovel hagyott el. Juniusba volt először látogatni,azota 1xkeresett h barátnője van es hagyjam oket beken.

Most a napokba megint megcsorgetett nem vettem fel..

ja igazabol gyerektartast se fizet.


kettos érzésem van, valahol hianyzik meg kicsit szeretem, de utalom meg haragszom ra.. nem akarom megint megegetni magam..

konkrét kérdésem nincs csak kiírtam magamból, jolenne hallgatnom véleményeket.

koszonom.



2017. aug. 17. 13:01
 1/10 A kérdező kommentje:
a koromrol annyit, fiatal vagyok :) nem írnám ki mert lehet valaki felismerne
2017. aug. 17. 13:05
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Újrakezdeni vele nagyfokú hülyeség lenne, mert számítani nem lehet rá, akkor már jobban jársz te is meg a gyerek is, ha nincs jelen az életetekben.


A gyerektartást meg fizetnie kellene, az a gyerekre jár, a bíróságon kérd ennek megállapítását.

2017. aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2-es nem ertem ez neked miert faj?? :D
2017. aug. 17. 13:13
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez szánalmas... nyilván nagyon kislány lehetsz még, hogy ezt így megtehette veled.
2017. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Mintha a barátnőmet olvasnám.. Csak ő nem fogadta vissza a paliját egyszer sem.
2017. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

szerintem senkinek semmi köze hozza hogy akkor miert fogadtam vissza

a gyereket közösen akartuk

2017. aug. 17. 13:38
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Ja nyilván közösen akartátok :D Ostoba és naiv voltál az már biztos. Most már ezzel kell élned, változtatni nem tudsz ezen már.
2017. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
97%
A véleményünket kérted, de (a válaszaid alapján úgy látom) mindent kikérsz magadnak. Pedig egyáltalán nem mondtak hülyeségeket a többiek. A srác egy link alak, akire nem lehet számítani, Te pedig fiatalon itt maradtál egy babával, egyedül. (Mondjuk gondolom a szüleid támogatnak). Én a helyedben elfelejteném ezt a fiút, cserben hagyott, kénye kedve szerint elhagyogatott téged mikor szükséged lett volna rá, nem fizet gyerektartást. Ez a srác komolytalan. Mindkettőtök érdekében jobb volna, ha nem adnál neki új esélyt.
2017. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha visszafogadod, újra meg fog bántani. Gyerektartás ügyben viszont tegyél lépéseket. Ketten akartátok a babát, a felelősség is közös. Ez nem olyan, hogy bocs ő meggondolta magát...
2017. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit akarsz? Más nője van, nem fog visszamenni hozzád, mert akkor a gyereket is nevelnie kell majd.

Bíróságon intézd el, hogy fizesse a gyerektartást. A leírásod alapján téged a srác érzelmileg jobban megmozgat, mint anyagilag. Ha neked nem hiányzik a gyerek nevelésére a pénz, akkor semmit nem csinálnék. De nem te vagyok. Mivel a válaszok nem tetszenek neked, ne csinálj semmit, csak amit akarsz. Ne kérd ki a véleményünket és éld az életed, ahogy eddig.

2017. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!