Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 évesen minden áldott nap...

15 évesen minden áldott nap ellenőriznek a fürdőben, normális? Mint mar mondtam 15 éves fiú vagyok egyszerűen az a szuleim mániája, hogy ellenőrzik míg felhuzom / megmosom a fütyimet.

Figyelt kérdés

6-7 éves koromban fitymaszűkületem volt es igazából akkor kezdtek ellenőrizni es ez azóta megmaradt, persze megértem az aggodalmukat de nekem ez hihetetlenül kínos. Általában anya jön be főleg így.

Hogy tudnám ezt velük megbeszélni? Vagy jogos az aggodalmuk es teljesen normális szülői aggodalom?



2017. aug. 19. 11:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
55%

Fujjjjjj


Havi 1 ellenőrzés marad???


Biztosan 15 (sőt, lassan 16 😱😱😱!) vagy?

Vannak bőven fiúk, akik ilyenkor már szexelnek. De beteges már, anyád meg néha apád is nézegeti a farkad? Nem akarom elképzelni, brrrr.


Ha problémâd lesz, akkor szakorvosnak kell megmutatni, nem anyádnak meg apádnak -jó ég!!!!

Most szerinted, ha egy 30 éves férfinak gondja akad a fütyijével, akkor fut anyucihoz?

És nem, azért mert te 15-16 éves vagy, nem más a helyzet!


(Ha lesz csajod, el ne mondd neki.)

2018. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
76%

Fiyfelj nem bántásból, de ez rohadt perverz és beteges! A havi egy ellenőrzés is nagyon sok, és gondolj bele! 15 éves vagy és anyud nézegeti a micsodádat!!! Szerintem ezt a havi egy alkalmat is beszéld meg velük, mert nem normális ha egy anya a 15 fia nemi szervét bámulja!!! Tényleg nem bántásból de ha barátnőd lesz, meg ilyenek az nagyon ciki lesz neked!!! Még ennél is cikibb! Én megértem az aggodalmat, meg minden, de már ez kicsit kezd átmenni pedofilitásba.


24/L

2018. aug. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
82%
Nekem is gyakorta megnézték...
2019. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
53%
Úgy korrekt, ha te is megnézegetheted az ő nemi szerveiket fürdéskor és akkor talán leesik nekik is mi a probléma
2020. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
71%
Honnan veszed, hogy ők nem élveznék?
2020. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
23%
Nekem most is meg szokta nézni, pedig 24 vagyok, tök normális, azt mondta ő tudja mi baja lehet, én meg ráhagytam
2020. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
41%
Én 37 vagyok, szüleimmel élek,de csak 2 hetente kell megmutassam a fütyimet zuhanyzás után egyből. ÍGy állapodtunk meg, én nem vitatom. A szülőnek hálásnak kell lenni.
2020. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
#27 mi a fasz? 37 évesen a faszodat nézegetik az beteges!! Jézusom! És miért élsz közel 40 évesen még a szüleiddel?!
2021. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
29%
Időközben 38 lettem , anyu már nem nézi meg , de apu nem bízik bennem , ezért ő ragaszkodik , hogy a szeme láttára mossam meg a fütyim. A családunkban sokaknakösszeszűkölt a fitymája és nem szeretené, ha én is ilyen lennék , ezért ilyen óvatos velem. Szerintem ebben semmi rossz nincs.
2021. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!