Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a férfiak...

Miért van az hogy a férfiak egy része elkényelmesedik, lusták és önzők lesznek több éves házasság után?

Figyelt kérdés

2017. aug. 19. 12:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
14%
Nincs feleségem, de szerintem a nőkre is ugyanúgy igaz, mint a férfiakra, csak a férfiak tesznek rá, ellentétben a nőkkel akik csak panaszkodnak. Apukám is lusta, de néha nem az. Van hogy helyette én csinálok valamit
2017. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%
11. vagyok. A férfiak tesznek rá, hogy a nő mit csinál.
2017. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 attisattis válasza:
0%
Azért, mert a nők akkora segget növesztenek, hogy a férfi alig bir ránézni, és persze ráfogják a gyerekszülésre.
2017. aug. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Javaslom Mark Gungor előadásait a témában. Rendkívül jól megfogalmazza a lényeget, és közben nagyon szórakoztató. Fent van youtube-on.
2017. aug. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
60%

Igénytelenség, mondjuk én inkább nőknél vettem észre, hogy házasság után meredeken lefelé. Férfiak is növesztenek pocakot, de valahogy a teljesen elfolyó, elhanyagolt hajú, elnyűtt mazlag cuccot hordó nő mintha több lenne, vagyis nagyobb a kontraszt. A férfiak kevésbé hiúk, eredetileg sem cicomázzák annyit magukat, és el sem hagyják magukat a végtelenségig, amíg egy flérfi mondjuk 7-ről lemegy 4-re addig egy nő 9-ről 3-ra. :)

Önzés? Ezt nem érzem annyira általánosnak, pontosabban rengeteg az önző ember, ezt nem érzem házasságfüggőnek. Csak nézd meg mennyien dobnak el szemetet, bunkók közlekedésnél stb. Ez valamiféle balkáni, posztkommunista szokás.

2017. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15

Azaz a férfiak mindig is szarul, ápolatlanul néznek ki, így annyira leromlani sem tudnak.

Ez igaz.


Csak nekik még mentségük sincsen rá.

2017. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem több a lusta férfi mint a lusta nő. és valószínűleg a szoci rendszerben szocializálódott minta miatt, ahol a nőé volt a háztartás, meg a gyerekek, a férfié volt a munka, utána meg mást otthon már nem kellett csinálnia. Azóta persze a nők is vállalnak munkát, alkalmazkodtak/rákényszerítődnek a megváltozott helyzethez, a férfiak, meg neveltetésük miatt nincsenek rákényszerítve. Nekem apukám volt erre remek példa, egész életében munka után meg hétvégeken csak ágyban fekve láttam. Nem csinált otthon soha semmit. sem takarítást, sem mosogatást, sem főzést. Sőt, a lakást is anyukám festette ki egyedül... Aki egy csinos, ápolt, igényes nő maradt. Aztán apukám meghalt 30 év házasság és folyamatos ágyban döglés után százhuszonvalahány kilósan elhízva, 25 éve. Azóta jó élete van anyukámnak, egy olyan pasival állt csak szóba, aki tevékeny, nem lusta. Boldogan élnek együtt 20 éve.
2018. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!