Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnátok ha a férjetek...

Elfogadnátok ha a férjetek egyedül akarná intézni a pénzügyeket?

Figyelt kérdés
Saját vállalkozásunk van, ami leginkább az ő érdeme de én is minden pénzemet belefekettem. Segítek amiben tudok fél éves baba mellett, de én soha nem tudom hogy mennyi pénzünk van, mennyi adósságunk, ha szükségem van pénzre tőle kell kérnem, persze ad, de mindig megjegyzi hogy sokat költök, pedig nem szórom a pénzt, a szükséges dolgokat veszem meg. Viszont én soha nem tudom hogy ő mire mennyit költ.
2017. aug. 21. 19:49
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ezt jol elcseszted..
2017. aug. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
96%

KÉrdező: NEM veszik el tőled a gyereket csak azért, mert neked nincs vállalkozásod, neki meg van.


Kapj a fejedhez: pénzügyileg függésben tart, és már azt is elhitette veled, hogy nem vagy elég jó a saját gyereked megtartására, és majd ő elveszi tőled.


EZ EGYSZERŰEN NEM IGAZ!!!!!


Olvasgass a bántalmazó kapcsolatokról, és menj ingyenes napra a bíróságra, mindenütt van, tancsért.


Nyugi: kb. csak akkor veszik el tőled a gyerekedet, ha drogos vagy bántalmazó alkesz vagy bizonyítottan.


NYUGI. NEM LESZ BAJ.


És keresd a nane.hu-t is, segítenek!

2017. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy a gyerek az ő nevén van??? A gyerek nem egy ház! A gyereknek ő az apja, te meg az anyja! Kérj segítséget a szüleidtől, rokonaidtól, fogadj ügyvédet, akire rábízod az anyagilag felgöngyölítését, a banki tranzakcióknak nyomuk van, például annak, hogy a te gyesedből megy a törlesztés (közös névre vettetek fel hitelt?), fogd a gyereket, és költözz vissza a szülői házba. Ennek nem fog kelleni a gyerek, csak a pénz kell neki, egy gyerek nem fér bele az üzleti életbe.
2017. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy csak az ő nevén van a gyerek. Te vagy az anyja + ő a nevére vehette a gyereket, mint apa.


Van bármiről is papírod? Hogy adtál neki pénzt? Hogy a te számládról megy a hitel? Mi nyertünk úgy is pert, hogy aki nem fizetett vissza kölcsönt, az volt elég hülye emailben megírni, hogy mikor fog fizetni :D Persze, nem szándékozott betartani, de írásba adta és az elég volt.


Amúgy meg nyugodj le. Olvasgass neten, gondold végig, hogy mit tudsz bizonyítani, kérj jogi segítséget. Lehet, hogy nem is olyan borzalmas a szitu mint elsőre látszik. Nem vagytok veszélyben mellette, nem ver, szóval van időd tervezgetni és akkor támadni, amikor eljött az ideális pillanat.

2017. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, ezzel most nagyon jó ötletet adtál, megvan a terv, köszi :)
2017. aug. 22. 21:47
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolunk, majd írd meg hogy alakult!
2017. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj mindenképp ügyvéddel, hogy mennyi bizonyíték mire elég :) Kicsit szokatlan, de akár előre is lehet ügyvéded. A jog szerint olyan kis dolgokon is múlhat valami, amihez egyáltalán nem értek (és gyanítom, hogy te sem). Nekünk szerencsénk volt, de nem biztos, hogy ez minden esetben automatikusan így működik. Pl ha tagadja akkor bizonyítani kell, hogy azt tényleg ő írta le. Én a helyedben elmennék egy ügyvédhez és megkérdezném előre, hogy milyen formában és mit kéne bizonyítanod ahhoz, hogy viszontlásd legalább a megtakarításod egy válás esetén. Kicsit szokatlan, de miért ne lehetne ügyvéded akár hónapokkal azelőtt, hogy kiborítod a bilit :) Csak okosan. Drukolok.
2017. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Jóég, nem tudok írni, csak 3szor írtam le ugyan azt, bocsi. (Késő van :D) Mindegy, szerintem érted a lényeget.
2017. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!