Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Csak megértő...

Mit csináljak? Csak megértő emberek segitségét kérem.

Figyelt kérdés

Szóval előszőr is megértő emberek olvassàk csak normàlis kommenteket várok engem eléggé bántanak nem szeretném hogy még kapjak itt is...

Először is most két éve hogy nem járok iskolába mert piszkálnak,és a tanárok is kiabálnak mindig (előző suli is ilyen volt,már át iratkoztam 2éve és a màsikról beszélek) itt még kiabàlosabbak itélkezőbbek. Mindenki úgy születik ahogy világra jön senki nem tehet rolla ha vékonyabb vagy ducibb engem mindenki el itél nem mindegy hogy öltözködödom milyen a stilusom vagy éppen hogy áll a hajam.Születésnapomra egy iphone-t kértem mást kaptam helyette (megvolt rá sőt meg is van rá a pénz de nemtudom miért mást kaptam) Annak is örülök de amit kértem és azt veszik annak mégjobban örültem volna. Természetesen a sulim miatt,gyàmügyhöz esett rá szó hogy ki emelnek a csalàdból és nevelő otthonba visznek anyàmék nem engednék soha. Ők is szekàlnak 29-én kell menjek oda is. Vissza huzódóbb vagyok,de elég bàtor nem szeretek sok társaságba lenni és sokat beszélni sokat ezt is zavar. Úgy érzem egy bukott vagyok egy nulla semmi és nincs értelme az életemnek nem szertném hogy ki emeljenek de ha szó kerülne rá csak roszabb lenne minden és ugy vagyok vele tudom soknak fájna de nekem lelki problémáim vannak mikor át iratkoztam a másik suliba megbuktattak.. sokat hiányoztam mindig beteg voltam és egy balesetem is volt tavaly ahol varták a kezem 7helyen a nyoma is idegesitő. Kaptam rolla igazolást akkor se kaptam pot vizsgát és igy szét hullottam.. hogy értelmetlen ujra járjam a sulit ugyis megbuktatnának. Egyébként 3-5 tanulo vagyok/voltam. Fociztam is és mondták jobb lettem volna fiúnak nem értem az életem értelmét tudom ott a jövő és az élet előttem de nekem igy nem megy önbizalmam sincs 15éves vagyok nyugtatót bevenném és örökre el szeretnék aludni oda jutni ahova az utolsó utamra kisérnek. 47kg vagyok ami nem jó mert ugy nézek ki mint egy 30kg rövidnadrágot ilyeneket nem merek fel venni mamám meghalt decemberbe nagy fájdalmat okozott nekem az is. Köszönöm azoknak akik értelmezik,megértenek segitenek. Olyan retardált hülye bántó kommenteket nem várok el,és kérem ne kommenteljen az aki nem tudna segiteni vagy lelkizni velem. Nemtudom mit csináljak már.


2017. aug. 26. 13:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két suliban kiabáltak veled meg cseszegettek... Nem gondolod, hogy nem velük van a baj? Szedd kicsit össze magad és ne nyafizz. Nekem is halt meg sok mindenkim, nagyon fontos emberek, de nem nyávogok.
2017. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%

Én ezt sose fogom megérteni... Mi köze annak bárkinek is, hogyha valakinek se keze, se lába, mégis felmegy a padlásra? Azért, mert vele „rosszabb dolgok történtek, mint velem”, akkor már nekem nincs is jogom szomorúnak lenni, vagy ha problémám van (akár vélt, akár valós), nem kérhetek

segítséget?


És nem, nem feltétlenül benne van a hiba; ha valaki csak egy kicsit is „másabb” egy adott társaságban, főként a gyerekek, előszeretettel közösítik ki, és a legborzalmasabb az, hogy ahelyett, hogy a tanárok feloldanák a feszültséget, inkább szítják azt. Arról nem is beszélve, hogy ha valaki újonnan kerül bele egy összeszokott társaságba, sokkal nehezebb a történet.


Remélem, hogy az én életemben elér a (magyar) társadalom érzelmileg egy olyan szintre, hogy nem rúgnak bele még egyet a földön fekvő emberbe...

2017. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A földön fekvőt nem segíti fel ha azt mondják neki hogy neked van igazad, jaj te szegény. ettől nem fog talpra állni, csak erősíti az önsajnálatát- és még kevésbé fog bármit is tenni azért hogy jobb legyen. Hiszen "igaza" van. Nehéz beilleszkedni egy összeszokott társaságba? Igen, lehet. De ha akarja az ember akkor megy is. Olyan nincs hogy örökké mindig mindenki más a hibás, Ha ezt nem ismeri fel az ember, akkor megette a fene az egész életét: arról fog szólni hogy jaj de rossz mindenki más. Vannak igazságtalanságok az életben? Vannak. És most őszintén: Ha az ember nem képes magának helyet csinálni az életben, érdekelni fog -e ez bárkit is? Küszködni fog-e bárki valakiért aki magáért nem hajlandó? Egy darabig talán. de hosszútávon senki se fogja tutujgatni, mert belefárad, meglesz a saját baja is. SEMMIN nem segít ha itt bólogat valaki a kérdezőnek. Mondom ezt úgy hogy volt időszakom amikor öngyilkos akartam lenni. Semmi sem változott amíg tutujgattak, mert jaj szegény én, de szar nekem, ők is látják. Amikor mindenkinek elege lett abból amit csináltam, és hagytak a fenébe, onnatól PRÓBÁLTAM magam boldogulni. És sikerült is.
2017. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A 3. sorig jutottam, de már abból látszódott, hogy ennek az egésznek semmi értelme.


Összességében szedd össze magad, és tegyél a saját jövődért, senki más nem fogja helyetted megtenni.

2017. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy kérdésem van: mikor szándékozol visszamenni az iskolába? Nagyon rád férne...
2017. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Eléggé padlón vagy, azt látom és most tök mindegy, hogy jogosan vagy sem, mindenkinek más a tűréshatára.

Miért kellett az Iphone? Hogy többnek érezd magad?

Anyukádék szeretnek, ahogy írtad, te miért nem szereted őket annyira, hogy visszamész a suliba?

2017. aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza a suliba, ha nem akarsz életed végéig csövesként kéregetni az aluljáróban. Változtass a hozzáállásodon, mert nem biztos, hogy az iskolával van a gond. Ha alapból úgy mész oda, hogy utálsz mindenkit, nem szólsz senkihez, akkor ne várd, hogy szeressenek. Próbálj beilleszkedni. Másnak is volt nehéz gyerekkora, halt meg rokona, ez nem indok arra amit csinálsz. Nem iphone miatt kéne hisztizned, hanem a jövődre gondolni. Az egész irományod katasztrófa, egy káosz, hatalmas adag panaszkodás és önsajnálat. A problémát senki nem fogja tudni megoldani rajtad kívül.
2017. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!