Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek ha a sajat...

Ti mit tennetek ha a sajat anyatok igy viselkedne?

Figyelt kérdés
24-eves lanyok.Anyukam mostanaban elegge eltavolodott tolunk nem latogat minket sot meg telefonon se keres.Amikor terhes lettem a lanyommal akkor is ellenezte a terhessegem.Most is uj viselkedik mint aki szegyenli az unokajat mivel o maga is fiatal.O nagyo koran szult en mar nem voltam gyerek amikor szultem o meg az volt o 15-eves volt amikor szult engem en pedig 22-eves Pedig jo hazassagban elek es van sajat hazunk munkahelyunk is akkor amikor megrudta hogy terhes vagyok szo szerint akkora hiszteriat csapott.Amiota edesanyam elvalt apamtol es uj kapcsolata van azota minket hatterbe szoritott nem is hiv magahoz bennunket.Amikor el jott legutobb nem ugy viselkedett mimt aki haragszik ugy hogy nem ertem a viselkedeset hogy akkor miert nem akarja elfogadni hogy unokaja van.Es miert tart tobbre masokat mint minket.Nagyon faj a viselkedese mert ugy erzem ezt azert nem erdemeltem volna ki.
2017. aug. 27. 10:29
 1/9 A kérdező kommentje:
A helyesirasert bocsi siettem az ekezetek elhagyasaert is csak igy birok a mobilommal jelenleg irni.
2017. aug. 27. 10:31
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán nehéz feldolgoznia, hogy nagymama.
2017. aug. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem akar lefoglalt lenni az unokaval, nehogy vigyazni kellene ra, vagy idot szentelni ra/ratok, ezert kerul titeket. Nem azert mert fiatal nagymama, vagy stb., hanem most per pillanat, ugy veli, az uj pasit nem hagyhatja par orat sem, mert akkor elveszti. Elvezi a szabadsagat a hazassag utan. ugymond, most egy kicsit megkergult, most akar megint 15 lenni. Van ez igy.
2017. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Sok leendő nagymama megijed az első unokánál, főleg ha fiatal. A legtöbb esetben ez elmúlik amint megvan a gyerek - és onnantól nagyon szeretik a kicsit. Anyukád szerintem egyszerűen csak megijedt hogy valami lezárult az életében. hiszen a nagyik "öregek"
2017. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudja felfogni a nagymamaságot és az ezzel járó nehézségeket,terheket.Vannak olyan nők akik például felnőtt koruk ellenére(ismerek 50évest is)nem tudják felfogni,hogy magymamák lettek és inkább elhanyagolják a családjukat,csak hogy ne kelljen ezekkel a dolgokkal foglalkozni.
2017. aug. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szard le, ennyi.

Mióta apámnak új kapcsolata van -10 éve - azóta én is kb. egy mellékszál lettem az életében.

Az unokáját sem fogja túl sűrűn látni, de ez van.


Anyád majd megbékél - ha meg nem, hát ez van.

2017. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én anyám pár héten belül, 41 évesen lesz nagymama, de már alig várja.

Anyukád viszont a jelek szerint szabadulni akarna a múltjától, és a következményektől.

Az biztos, hogy nekem is nagyon rosszul esne, ha anyukám így állna a gyerekemhez, de elfogadnám, nem kényszeríteném, hogy nagymamaként viselkedjen. Viszont, ha a terhességem ellenezné, azt nem tudnám elfogadni. Megmondanám, hogy a gyerek nekem a fontosabb, és ha nem tudja a létezését elfogadni, akkor ne jöjjön.

2017. aug. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anyukamnak is van uj pasija, aki nagyon fontos szamara, sot, a pasi csaladja is nagyon fontos neki. Ugy erzem, sokkal fontosabb lett neki (nagymama letere) mint mi, vagy az unokai. A pasijaval akarja tolteni minden egyes percet. Betegesnek tartom, de ez van. Csak o jo. Szoval, nem akart o nagymama lenni ilyen fiatalon, valszeg meg lesz testvered is, ki tudja. Anyukad ujra szerelmes. A rozsaszin kodtol nem is lat teged. Illetve, nem minden nagymamat erdeklik az unokak. O is ez a kategoria, sokra ne szamits. Az hogy hiszteriazott, mert terhes vagy, huuu, nagyon durva. Szerencsetlen anyad van, bocsanat.
2017. aug. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1983ban nagymamám 38 évesen lett nagyszülő. A világ legboldogabb, legbüszkébb nagymamája volt.


Anyukádban van a hiba, most jött rá arra, hogy semmit sem élt még, pedig most már késő a tiniéveket pótolni.

2017. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!