Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennetek ha a ferjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek ha a ferjetek igy viselkedne?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon siros negy honapos kis babank aki mondhatni allando figyelmet igenyel szinte allandoan kezbe akar lenni mert sir.a problema az hogy a ferjem nem segit egyaltalan a baba korul en foglalkozok a kisbabaval egesz nap es mar nagyon faraszto mert folyton kezbe akar lenni mert nagyon siros amikor sir a kicsi mindig nekem kell meg nyuktatni mert a ferjem nem foglalkozik vele egyaltalan.amikor kerdore vontam hogy miert nem segit akkor azt mondta azert mert mas dolga van es nekem jott meg szorongatta az arcomat es azt mondta ha valami nem tetszik nyugodtan elmehetek meg jegyzem itthon nincs is kulonosebb dolga a bevasarlast o vegzi az igaz de azon kivul a szamitogep melett ul es netezik ha sir a kicsi apszoludt figyelembe se veszi.
2017. márc. 29. 22:36
1 2 3 4 5 6
 1/60 A kérdező kommentje:
A helyesirasert elore elnezest kerek
2017. márc. 29. 22:39
 2/60 anonim ***** válasza:
35%
Én is ettöl rettegek hogy az én férjem/párom is akkor mutatja ki a foga fehérjét ha majd gyerekünk lesz. Lehet csak rosz napja volt roszkor kaptad el. Elhagyni úgysem fogod ezmiatt én se hagynám ott nyilván ha bedurvulna akkor elmennék. Sajnos a legtöbb nő kerül ilyen helyzetbe helyetted senki nwm tud dönteni sem itélkezni.
2017. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
67%

Ilyennek nem szültem volna..

Ha van hová menned, akkor hagyd a fenébe ezt az embert. Látom van azért benne agresszió. A gyerek az övé is, neki is vannak kötelességei, foglalkoznia kell vele, hiszen közös a baba. Nekem ugyan még nincs gyerekem, de pár hónapja egy hónapot töltöttem külföldön a nagynénimnél. Akkor volt 4 hónapos a kislánya és ugyanez volt a helyzet (sok sirás és folyton kézben akart lenni). Én egész álló nap segitettem a baba körül, de azért az Anyukája csinálta mégis a nagy részét. Még igyis nagyon nagyon fáradtan feküdtem le minden áldott nap. Kell a segitség és ez ami nálatok megy nagyon de nagyon nics rendjén.

2017. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim válasza:
76%
Hát sajnállak hogy ilyen embernek szültél gyereket!Agresszív is és még le is toj titeket!:((Nem tudom milyen az anyagi helyzeted,de én hamar menekülnék egy ilyen ember mellől!Előbb utóbb a picin is ki fogja tölteni a dühét ha folyton sír!Javaslom a hordozó kendőt és akkor mindig veled lehet a pici,abban imádnak lenni,aludni és megnyugszanak!Te is tudod csinálni közben a dolgodat!A férjed pedig változni nem fog ha ennyi idő alatt nem jött létre benne az apai gondoskodás!Őszintén sajnállak!:(
2017. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ha negativan erez a gyerek köruli teendök irant ( es ezaltal a gyerek irant) nem celszeru a gyereket rábizni , mert abban nem lesz köszönet.

Sajnalom a gyereket h ilyen körulmenyek köze szuletett .

2017. márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
79%

Hát, ha ez rendszeres, akkor:

Elbeszélgetnék vele, hogy hogy is gondolta ezt a gyereknevelősdit, és ha nem ad értelmes választ, akkor szedném a sátorfámat.

2017. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy jelenleg nincs munkam mivel a kicsivel vagyok egesz nap es igy munka nelkul penz nelkuju meg ugye nem igen tudok lepni. A szuleimre szinten nem szamithatok apam az elegge zuros eletet el anyam pedig ugy el van az uj kapcsolataban hogy nem is foglalkozik velunk amikor meg szultem akkor is igerte hogy segit majd de nem jott el a vegen.hogy minek szultem hat igazatok van ez egy nagy hiba volt csak sajnos az elejebe egesz mas arcat mutatta nem gondoltam volna hogy ilyen lesz.
2017. márc. 29. 23:06
 8/60 anonim válasza:
69%

Akkor hogy ne csak "szegény elnyomott nők, mocskos szemét férfiak" nézőpont legyen (természetesen a drámai hatás kedvéért sarkítva):


"allando figyelmet igenyel szinte allandoan kezbe akar lenni"


Ilyen nincs. Olyan van, hogy rászoktattam a gyereket arra, hogy ha csak megnyikkan, anya már fel is veszi.


Aztán van az úgynevezett mártír-komplexus: első lépésként minden elképzelhető dolgot magamra rántok, majd utána nekitámadok a másiknak, hogy miért nem segít. Valamint egyfolytában marom, hogy nekem mennyi dolgom van, ő meg nem csinál semmit, nekem milyen rossz.


Még pár gondolat:

- Ha te vagy otthon a gyerekkel, akkor feltételezem, nem abból éltek, amit te megkeresel.

- Nem lehet egy nagy élmény egész nap dolgozni, majd hazamenni és a lebaszást hallgatni.

- Mindemellett gondolom, túl sok törődést sem kap a férjed, ha ennyire minden percedet a gyerek köti le. Így azt érezheti, hogy arra jó volt, hogy megcsinálja a gyereket, meg hogy hazahozza a pénzt, egyébként meg nincs már rá időd.


Ha így megy tovább, akkor nem nagyon kell törni a fejed, hogy mit kéne tenned, mert majd ottmaradsz a gyerekkel férj nélkül. Az biztos sokkal jobb lesz.


Néhány javaslat:

- Ha ennyire sírós a gyerek, akkor gyermekorvoshoz vigyétek el és vizsgáltassátok meg, nincs-e valami orvosi oka a sok sírásnak.

- Beszéljetek más anyukákkal, a védőnővel stb., milyen praktikákkal lehet a gyereket leszoktatni erről a felvett viselkedésről.

- Az erőszakos fellépést nem kell elviselned. Higgadtan kommunikáld, ha valami neked kényelmetlen, fáj, nem tetszik és állítsd le az ilyen hozzáállást a férjed részéről.

- Szervezzetek be gyerekfelvigyázót (egyik nagymama vagy más rokon), és töltsetek időt kettesben. Menjetek el valahová, csináljatok valamit a gyerek nélkül.


Összefoglalva: magától nem lesz jobb a helyzet. Egymás hibáztatásával csak tovább romlik. Meg kell találnotok a közös hangot, hogy hogyan javítható a helyzet.

2017. márc. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim válasza:
54%
Aki azzal jön,hogy minek szültél neki annak vagy nincs gyereke vagy a férje a nagyon kivételesek közé tartozik. Gondolom ő sem volt ilyen a pici születése előtt. A férfiak nagy része nem tud mit kezdeni a kicsivel sokszor féltékenyek is lesznek rá. Kihatással van rájuk valamilyen formában. Nem akarlak elkeseríteni :( Nálunk ugyanez volt és sajnos amikor 6-7 hónapos volt a kicsi szét is mentünk. Pontosabban a ferjem keresett egy masik nőt mert neki mégsem tetszik ez a szülőség. Sajnos a férfiak ( persze a nők ) sincsenek totálisan felkészülve arra,hogy a baba születése után minden más. Onnantól kezdve nem a saját érdekeid a fontosak hanem a gyereké. Ha nincs idő enni akkor nem eszel ha nem tudsz aludni akkor nem alszol és még sorolhatnám,nincs szabadidőd,alkalmazkodni kell a pici igényeihez. Rózsaszín álomnak néz ki kívülről de a legkeményebb munka jó szülőnek lenni. Viszont a munka gyümölcse a világ legszebbje :) Sajnos vannak hiperérzékeny gyerekek ( hivatalosan van ilyen diagnózis az én fiam is az ,ez NEM betegség )akik extra pdafigyelést,testi kontaktus igényelnek. Nálunk amúgy a hordozó kendő sokat segített a síráson és az,hogy mellettem aludt a kicsi. A férjeddel próbálj beszélni,hogy ez nem tesz jót a kicsinek sem. Sajnos az ilyen pici babák minden érzelmet megéreznek a kis radarjukkal és ha csak egy pici feszültséget is tapasztal ő is feszült,nyűgös lesz. Jah amúgy a ,,poén,, hogy az én férjem a 4 hónapos kapcsolatban teherbe ejtette a nőt és most ott sír neki a gyerek. Mindenki azt kapja ami jár ;) Remélem nálatok még menthető a dolog ha nem akkor se bánd mert egy csodát kaptál tőle a picilény születésével :)
2017. márc. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
58%

Az ilyen férfitársaim miatt utálok férfi lenni... Szánalmas egy ember.

Sok sikert az élethez neked! :)

2017. márc. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!