Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ha az apátok...

Ti mit tennétek ha az apátok így viselkedne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kíváncsi lennék arra hogy mások hogy reagálnak erre a helyzetre: nem ferdítem a dolgot, nem szeretem apámat már nagyon régóta...kiskoromban még nem tudtam felfogni a dolgokat, addig még szerettem és elvoltam vele, de amikor felnőtt lettem rájöttem hogy ezt az embert nincs miért szeretni...tesómat és engem is megvert, tesómat többször, volt egyszer amikor hazahozta két ismerőse egy buliból adott nekik két puszit, mire apám kirontott és lelökte a lépcsőről és végig kergette az utcán, majd a hajánál fogva hazarángatta...anyum pedig kb a cseléd státuszt tölti be a családban, sose véd meg minket amikor apám üvölt velünk...apám mindent pénzben mér, és nem érti meg hogy ez nem a szeretet...mert amúgy meg nekünk nem ad pénzt, hanem dugdossa a házunkban meg a kocsijában meg ki tudja még hol...csak ha anyum lenyúl tőle vmennyit akkor van pénzünk..az állás most az nálunk, hogy apám belekezdett fotózásba, és a kis csajokat fotózgatja, amiket eldugdos előlünk, letitkosít hogy ne lássuk, de megnéztük és bugyiban meg melltartóban fetrengenek a csajok az erdőben...szóval ezek után nem tudom hogy tekintsek rá, mit csináljak, mert számomra ez felháborító, azt hiszem egy gyereknek nem ezt kéne látnia az apjától hogy 55 éves korára elmegy az esze...ti mit gondoltok?



2013. jún. 25. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa egy apád van....valószínûleg én sem tudnám szeretni,még egy kicsit sem!
2013. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az is itt a poén hogy most is a csajok képeit lájkolgatja facebookon meg írogatja nekik hogy szépségesek vagytok meg ilyenek....de megnéztem volna hogy ha minket látott volna meg így pózolgatva vhol akkor hol rágatott volna meg minket...nem még hogy beírja hogy de szépségesek vagytok...
2013. jún. 25. 12:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos egy ilyen embernek nevezett féregszökevénnyel nem tudsz mit csinálni. Jól el kell kerülni és kész.
2013. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gazi válasza:
Varga Ádám... te vagy az???
2013. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én faterom is hasonló,semmi jót nem kaptam tőle az életben soha,de a tesóim se!Barátok szóba se jöhettek mert akkor elszabadult a pokol,anyám pedig ahogy te írtad egy cseléd!Szégyellem az apám és ez már így is marad!Azóta felnőttem,nehezen de elköltöztem,haza járok,de a látogatás pont elég is!Anyámat sajnálom,vele tök jó,tudunk beszélgetni és tudom hogy kell neki a támogatásom mert fatertól semmi jót nem kap!Nem is értem minek vannak együtt,de hát falusi felfogás azt hiszem!Távolról kell csodálni az ilyen apát,akkor elviselhető!
2017. nov. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!