Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok a hibás?...

Tényleg én vagyok a hibás? Mit csináljak Anyuval, h megértse, amit tesz, az nem jó?

Figyelt kérdés

A problémát mi indítottuk, ez tény.

Szerettünk volna egy mentett kutyust. Aztán mindig jött egy abszolút esélytelen, altatásra kiírt utolsó perces.

Mind ivartalanított, chipelt, naprakészen oltott, dagi, okos, engedelmes, ragyogó bundás, egészséges...

Sajnos, Anyu kitalálta, hogy ő macskákat mentene.

Az évek során sok cicát vállalt be, nagyon sokat. Néggyel tud elszámolni, de ebből kettő nálam van, egy meg pár hete érkezett.

A többi sorra eltűnt, volt, aki meghalt.

A baj az, h jót akar, de nagyon rosszul teszi. Nem érti meg, h a kijáró macska élete oroszrulett, pláne itt. Ha baj van, vagy orvos, kaja, féreghajtó kellett, mindig az volt, h intézzem én, neki nincs pénze, adjam be én, mert ő azt nem...

Tegnapelőtt megtörtént a baj.

A legutoljára érkezett kutya, aki bő 2éve velünk él, elkapta az udvaron a pár hete érkezett kiscicát. Elvettük tőle, de a kiscica nem élte túl.

Most megy a balhé, a kutyusnak mennie kell a háztól... De hova? Kinek? Hogyan?

Imádom a macskákat, de ezt nem érzem jogosnak, könyörögtem Anyunak, h ne hozzon több macskát, majd könyörögtem, h legalább ne engedje ki a lakásból... A válasz az, h a macskát nem lehet bezárni... (Az enyémek a lakásban vannak, s totális a pánik, ha valamelyik kiszökik).

Egyelőre megy itthon a háború, senki nem beszél senkivel... Mit tegyek? Nem vagyok ártatlan, de nem gondolom, h az egész az én hibám lenne!!!



2017. aug. 29. 11:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%
Hű ez elég érdekes. Düllőre kell jutnotok, legyél okosabb kérd meg majd egy higgadtabb napon h üljetek le, beszéljetek. Mondd el neki mennyire fontos neked az a kutya és hogy a lehető legjobb gondozásban részesüljön. Ha anyukád annyira szereti a cicákat neki is ennek kéne a legfontosabbnak lennie. Vannak kifejezetten házi cicák amelyiknek esze ágában sincs kimenni, nekem is volt egy perzsa, kis korátòl bezárva volt utána nem vágyott ki. Szerintem nem a kutyát kéne elküldeni.
2017. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ő magához vesz egy csomó macskát és te álld az orvosi költségeket meg te csinálj vele ezt-azt ?


Ne engedd,hogy elvigye a kutyát.Beszélj vele,hátha sikerül,de ne hagyd,hogy a kutya repüljön.


Történt már hasonló ? Minek neki ennyi macska ?Apud mit szól ehhez ?

Elég felelőtlen anyukád :/

2017. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
58%
A kutya miért nem nálad van???
2017. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Együtt élsz a szüleiddel? Ha nem, miért nem nálad van a kutya?
2017. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Nincs apuka, egy idős nagymama van, aki most siratja a vörös kiscicát...

Játékból kergette őket, fel a cseresznyefára, amelyiket utolérte, annak megbökdöste a fenekét az orrával, h fussanak tovább. De két hete az egyik kicsinek belekapott a hátsó lábába. És most... Azelőtt semmi agresszív megnyilvánulása nem volt. Aranyos, jószándékú óriásbébiként viselkedett.

2017. aug. 29. 13:00
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Még egyszer: kinél van a kutya és te hol laksz?
2017. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Kertes családi ház, közös udvar, egy épület, de két különbejáratú lakás, a két ajtó között max 5m a távolság. A kutyák mindig velem vannak, illetve sleposzerűen a nyomomban járnak.

Aznap este már majdnem sötét volt, s valami leverte a villanyórát. Azt mentem visszakapcsolni, s a kiscica kinn volt a teraszon. Azt meg nem tudom mondani, h Anyuék ajtaja nyitva volt, vagy kicsukták. Elő szokott fordulni, h valamelyik kinn ragad, s nem hallják meg a nyávogást, én megyek ki és kopogok, ha be van csukva az ajtó. A kutyák ilyenkor is jönnek velem, van kismacska, amelyik ilyenkor már messziről doromvol, meg törleszkedik a kutyákhoz. Ezért sem értem, h hogy történhetett. Nálunk együtt esznek, együtt alszanak. Ha Anyu valamelyik cicája beoson hozzánk, azzal is...

2017. aug. 29. 13:15
 8/28 anonim ***** válasza:
24%
Akkor egyszerű: a kutya legyen bent a te lakásodban és nincs probléma.
2017. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
A kutya ott van, ahol én, többnyire a lakásban, vagy, ha kinn vagyok, akkor is körülöttem. Ha este, éjjel kéredzkednek ki wczni, akkor nem mindig megyek ki velük, többnyire kiengedem őket, elmegyek én is wcre, aztán nyitom az ajtót, már törtetnek vissza, de ez is max 5perc. Nagyon ragaszkodik hozzám mind, nem szeretnek szem elől téveszteni.
2017. aug. 29. 13:22
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a gond? A saját lakásodban van a saját kutyád. Anyádnak nincs ebbe beleszólása.
2017. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!