Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul döntöttem? Mit tehetnék?

Rosszul döntöttem? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és dráma tagozatra jelentkeztem, ahol egy sikeres felvételi alkalmával felvettek.

Tegnap volt az ismerkedõs nap, ahol színészkedni kellett... És itt a gond.

Fél évvel ezelõtt imádtam eljátszani mindent, feltaláltam magam, eredményesen improvizáltam.

Most viszont feszengek, ha szerepet kell játszani megijedek és rosszul leszek, el akarok futni...stb. Nincs a társasággal semmi bajom, az oszt.társaimnak aranylelke van, imádom õket.

Miért van az, hogy leblokkolok ha játszanom kell valami szerepet, és zárkózott leszek?


2017. aug. 29. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak annyi történik, hogy izgulsz, próbálsz megfelelni az elvárásoknak. Nagyon koncentrálsz. Legyél türelmes magadhoz, bele fogsz jönni. Természetes egy új helyen/környezetben, hogy jobban szorongsz, mint korábban. Mikor majd jobban megismered a helyet, embereket, könnyebb lesz belefeledkezni és élvezni a jatszást. Sok sikert, menni fog!
2017. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy megszereted ha odakerülsz (èn is igy voltam. Választottam egy szakmát, ami alapba közel all hozzám, de az az ága nem annyira, es ma már a hobbim. Lehet igy leszel vele. Ha nem, egy èv után váltasz.
2017. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
te biztos lassabban ismerkedsz, nehezebben oldódsz fel, ne félj, nem lóverseny ez.. Ha nem is leszel színész, mert nem a te területed, akkor is sokat tanulhatsz a drámajátékokból, nagyon segítő az önismeretben, és azt az élet más területein is jól tudod majd használni
2017. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért azt felejtsd el hogy az osztály társainak aranylelke van. Még alig ismeritek egymást.
2017. aug. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*osztálytársaidnak
2017. aug. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!