Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miatt elvehetik a gyerekeket?

Ez miatt elvehetik a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Férjemmel megromlott a kapcsolatunk, sokat veszekszünk és múltkor megtudtam, hogy szándékosan szokott provokálni, hogy kiboruljak, olyankor hangosan kiabálok vele és ezt fel szokta venni a mobiljával, hogy bemutassa a bíróságon, hogy én egy idegbeteg anya vagyok, akinél nem lehetnek a gyerekek.
2017. aug. 30. 12:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Most sem kell elviselned! Attól hogy papíron a férjed, nincs joga zaklatni, nyugodtan följelentheted.
2017. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem merem. Nagyon bosszúálló ember, örülök, hogy már ennyire bátor vagyok, hogy merek beszélni a válásról, bár eléggé félek tőle.
2017. aug. 30. 13:39
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

"Azért ez sem teljesen így van, főleg ha a férj az ingatlan tulajdonosa. Persze ez nem derül ki."


Annak az égvilágon semmi jelentösége, hogy ki az ingatlan tulajdonosa, és hagfelvételt készíteni valakiröl a beleegyezése nélkül illegális!

2017. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, ha ilyen a férjed, válás után sem fog békén hagyni.

Te csak annyit tehetsz, hogy zaklatásként feljelented, távoltartást kérsz.

2017. aug. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
"évek óta minden nap vagy levelet ír, vagy sms-ben írja le, hogy mennyire gyűlöl és hogy milyen értéktelen vagyok, meg undorító, satöbbi. " - ezeket szépen elteszed és viszed a bíróságra a váláskor, ami mellett párhuzamosan feljelentheted zaklatásért
2017. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Biztosra veszem, hogy egy igazi NŐ ezt tenné, de én nem merem. Örülök, hogy ma már nem ver. Nincs nekem erre bátorságom. Válasszanak szét minket, gyerekeket ne vegyék el, ennyi az összes vágyam.
2017. aug. 30. 14:39
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
En az osszes ilyen gyulolkodo levelet csatoltam birosagra bizonyitekkent, Te is ezt tedd. Amit teszaz szobeli bantalmazas!
2017. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Tényleg kedves vagy, tudom, hogy jót akarsz, de nem merem. A levelek kb tíz éve születnek folyamatosan. Van, amelyiket a saját fiam dugta el előlem, mert uram mindig mielőtt munkába indul, ott hagyja a konyhaasztalon és ha a fiam találta meg, akkor gyorsan széttépte, hogy ne sírjak. Javarészt meg kidobtam, igaz sms-el tele a telefonom, azokat nem töröltem, mert úgy gondoltam, hogy bármi történhet és azzal tudom bizonyítani, hogy mit művel velem. :(


Csak hát félek nagyon. Senkim sincs, aki segítene, vagy megvédene. :(

2017. aug. 30. 15:41
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérj segítséget pl a nane-tól. Van hova menned? Tudom, hogy tied is a lakás, de nem valószínű, hogy dalolva odaadja majd a részed. Addig pedig lakni kell valahol. Ha bemutatod a bizonyítékokat, fix, hogy nem veszik el a gyerekeket.
2017. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

legyél bátor és ne hagyd hogy fenyegessen, menj el a bíróságra

majd írj, hogy mi lett!

2017. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!