Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl reagálom, azt hogy hazudot...

Túl reagálom, azt hogy hazudott a férjem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Férjemmel albérletet keresünk.Van egy 2 éves lányunk!Jelenleg szülőknél élünk!A férjem beszélni akart velem,mondta hogy az öccse lehet talált nekünk albérletet xy helyen (hozzáteszem a környéken sokan keresnek albit így nagyon nehéz lecsapni rá),utána én találkoztam az öccsével és rákérdeztem hogy milyen albit is tud,na és nézett rám mint borjú az újkapura annyit mondott hogy biztos elvan szédülve a báttya mert szó sem volt ilyenről.Na én ezen úgy felhúztam magamat hogy mindenféle hazug disznónak szemétládának elhortam a férjem!Ez az éven nem az eső alkalom volt hogy belehazudott a szemembe.Ez az év a 7 év hogy együtt vagyunk.Már azt mondtam neki hogy elválok mert ennek így semmi értelme hogy hazudozik. Sztetek túlreagálom ezt?
2017. szept. 3. 13:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem derül ki a kérdésből, miért hazudott. Ezalapján túlreagálod. Ne ordíts vele, ne hordd le, ültesd le normálisan megbeszélni, hogy "szívecském, miért mondtad, hogy talált a tesód albérletet? én beszéltem ma vele, és azt mondta, nem igaz".


"Már mondtam neki hogy elválok, mert ennek így semmi értelme." Komolyan ilyen válási okok vannak manapság? Ha mindenki így gondolkodik, nem csoda hogy ennyien válnak. Atyavilág.

2017. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem reagálod túl, az a helyzet, hogy a férjed simán lehet, hogy kóros hazudozó. Őszintén szólva teljesen érthetetlen, miért kell egy ilyen témában ezt hazudnia neked, hiszen:

- nagyon könnyen kiderül az igazság, amint beszéltek az öccsével

- semmilyen előny nem származik ebből a hazugságból, emiatt én nem is értem, mi motiválta arra, hogy hazudjon

2017. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Igen, te. Előtte nem ártott volna megkérdezni nem-e ő értett félre valamit mikor a testvérével beszélt.
2017. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Az nem jut eszedbe, hogy az öccsének igen sok dolga lehetett és kiment a fejéből? Vagy esetleg az, hogy a bátyjának akar keresztbetenni "viccből". Ezeket is számításba kell venni, nem pedig egyből ujjal mutogatni.
2017. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem reagálod tul, de csak akkor ha az öcskös igazat mond.
2017. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
A férjed mit mondott?
2017. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Elkezdtél lovagolni azon hogy hazudott...az nem érdekel hogy most akkor van-e albérlet vagy nincs? Jaa az el is sikkadt hogy honnan volt az infó, a lényeg hogy megint rajtakaptad! Keresed a belekötési lehetőségeket. Nekem pl. nem az jutott eszembe hogy "megint hazudtál!", hanem hogy honnantud az albérletről??
2017. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó azt nem kérdezte meg mert egyből rátámadt:-D
2017. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

7# Honnan tudna vajon? A titkos szeretőjétől. :D Gondolom a közelben lakik a hölgyike! :D

Ha tesojára fogja az infót,akkor valami igencsak titkos dolog van a háttérben,amit nem akar,hogy asszonypajtás megtudjon.

2017. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Hahóóó kérdező??? Konkrétumok? Mert így sok minden nem derül.ki, miket hazudik stbstb...
2017. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!