Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbízzak benne azok után,...

Megbízzak benne azok után, hogy többször hazudott, és cserben hagyott?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm és egyben rokonom, hívjuk Lilinek. Évekig rosszban voltunk egy másik rokon miatt, kb 3,5-5 éve kezdtünk el beszélni.

Akkor volt egy párkapcsolatom. Neki is volt vőlegénye.

A párkapcsolatom tönkre ment kb 3 év után, vagyis elhagytam a volt párom. (Megcsalt, megütött) Lili ott volt mellettem, mint rokon és barátnő. Segített átlendülni a nehéz időkön.

Pár hónapig egyedül voltam, aztán lett egy új párom. Lili beilleszkedett a baráti társaságba, sok közös programunk volt. Közben megcsalta őt a vőlegénye, én voltam az egyik fő támasza.

Tavaly ősszel szétmentünk az akkori párommal, Lili persze nem volt sehol.

2 háznyira lakik, napi több órát netezett, de engem nem keresett. Sokszor hívtam, hogy találkozzunk, de nem ért rá. Megromlott a kapcsolatunk.

Közben ő a legjobb barátnője lett annak a nőnek, akivel az exem megcsalt. Közös fotók, sütögetések, csajos bulik.

Idén tavasszal egy szórakozóhelyen találkoztunk. Azt mondta hiányzom neki, kezdjük újra, találkozgassunk.

Rákérdeztem, hogy igaz e hogy a fent említett nővel barátnők?! Azt mondta nem.

Pár napra rá elkezdtünk beszélgetni FB-on, ekkor nem bírtam tovább a hazugságait, és lebuktattam.

Ez volt márciusban.

Májusban megtudta, hogy összejöttünk a jelenlegi párommal, a pontos dátum érdekelte csak. Nem az, hogy hol ismertem meg, vagy jól kijövünk e, csak hogy napra pontosan mióta vagyunk egy pár.

A "múltbéli" sérelmek miatt erre nem válaszoltam, majd nem is keresett.


Hétvégén ismét írt, megint a páromról faggatózik.

Szeretne megint beszélgetni, összejárni.

De már nem tudok/nem akarok bízni benne.

A párom, és a család azt mondja, jár neki még egy esély, mert rokon.


2016. szept. 12. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán ismeri a pasit, És tudja hogy megcsalt valakit. Ezért érdekelheti annyira a pontos dátum. Az hogy nem csak rólad szól az élete, más téma: Gondolkodj el azon, hogy tettél-e valamit, amiért elfordult tőled. Ha nem: mi a kérdés még abban hogy megbízz-e benne?
2016. szept. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

"A párom, és a család azt mondja, jár neki még egy esély, mert rokon."


És jobban fogsz hallgatni az itt fórumozókra, mint a családodra?

2016. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy én vagyok túl elfogult, úgymond elvakít a harag.


Tudod mindig tisztábban látják a kivülállók a dolgokat.

2016. szept. 12. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem is bíznék benne, már akkor is furdalna a kíváncsiság, hogy miért akarja annyira tudni a dátumot. Nekem az gyanús. Ahogy egy korábbi hozzászóló is emlegette, lehet, hogy most te vagy az, akivel megcsaltak valakit. (Tudtodon kívül.)


Szóval én, ha nem is bizalomból, de elkezdenék vele újra beszélni. Aztán meglátom, hogy változott-e eleget. Mindenki változik. Minden változik. És néha nem csak rossz irányba.

2016. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem SENKI nem érdemel csak azért plusz esélyt, mert rokon, sőt!! Pont, hogy erősebben kell bírálni az ilyet, mivel családtagtól jobban fáj az árulás. Csak a lelkileg gyengék bújnak a "átvert és bántott, de hát mit csináljak, családtag" maszlag mögé.. Az én családom kihasznált, meglopott, bántalmazott szóval amint felnőttem elhúztam onnan és azóta sem néztem feléjük. Vajon bánt ez vagy zavar? Ugyan dehogy, életem legjobb döntése volt! Nem is vagyok már rájuk kíváncsi soha többé, attól még ha valaki családtag még lehet végtelenül sz@r ember. Aki meg hagyja magát bántani, bármilyen módon, csak mert családtag bántja, az meg is érdemli. Ezt így a "jár neki még egy esély, mert rokon" margójára írom.. Francokat jár neki bármi.


Mindenesetre ennek azért utánajárnék, szerintem is tudhat valamit, amit te nem, ha ennyire a dátum után érdeklődik..

2016. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, az emberek nem változnak.

Nekem is volt egy barátnőm, négyszer fordult el tőlem kis hülyeségek miatt, majd négyszer jött vissza könyörögve, és nekem mindig megesett rajta a szívem.

Ötödszörre én hajítottam ki, és még ő volt megsértődve :D

Akármennyire is bizonygatta hogy megváltozott, hónapok alatt újra és újra kimutatta a foga fehérjét, és ahogy ment az idő,. már egyre ritkábban bírta játszani a jópofit, semmit nem változott, még ha próbálta is elfojtani magában a folytonos irigységet és az emberekhez való gusztustalan hozzáállását, nem sikerült neki.


Mindegy, miért érdeklődik a dátum iránt, ne add meg neki. Küldd el, vagy ignoráld, de nem te tetted családtagoddá, ilyen hülye érvvel senki nem érdemel még egy esélyt.

Már az, hogy ezzel indított, mutatja, hogy nem barátságosak a szándékai.

2016. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én inkább azt gondolom - persze tévedhetek is - hogy kavarni akar valamit, hogy nekem vagy a páromnak abban az időpontban volt valakije.


Pontosan tudom, hogy előttem fél évig nem volt senkije (anyukájától, munkatárstól és barátoktól).

Nekem sem volt senkim, ezt meg ő tudja a nővéremtől.

2016. szept. 13. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!