Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért követnek el nők annyi...

Miért követnek el nők annyi hibát a házasságban?

Figyelt kérdés
Az esküvő után a nők sok esetben megváltoznak. Miért kell elsárkányosodni?
2008. okt. 20. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Úgy érted, hogy csak a nők változnak meg....? Azért ez nem igaz! A férfiakból meg büdös, sörhasú disznó lesz, legalább annyi esetben, ahányszor a nő "elsárkányosodik" :))

Egyébként, ha változik is a nő, akkor valószínűleg azért, mert nem kap elég figyelmet, odaadást, gyengédséget a férjétől.

2008. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Ezek szerint a férfiakból azért lesz büdös, sörhasú disznó, mert nem kapnak elég figyelmet, odaadást, gyengédséget a feleségüktől? És itt a témát le is lehetne zárni!

Azért ez egy kicsit komplikáltabb ennél:)

A házasság után mindkét fél megváltozik, ez így van rendjén, de amíg egymás új problémáit, netán rigolyáit intelligens, segítőkész módon kezelni tudják, addig szerintem nincs semmi baj:))

2008. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként egy sörhasú disznó vagyok, a feleségem meg a legimádni valóbb sárkány a Földkerekségen! (második)
2008. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Mégis mennyit?Egyébként igaza van a 2. hozzászolónak,mert egyetlenegy kapcsolat,házasság sem fog működni,ha nem toleráljuk a másik hülyeségét,ha nem próbáljuk meg megérteni mit miért tesz,ha nem tudunk megbocsájtani,stb.
2008. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
A nők 80 %-a annyira hülye hogy már fáj. A legtöbb meg is érdemli, amit kap. Ja, és nőként írom ezt.
2008. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Úgy látom valakinek a toleranciával van baja.Elég sajnálatos,hogy kevesen ismerik ezt a szót.
2008. okt. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Mert nők! És a férfiak is ugyanannyit elkövetnek!

Provokatív a kérdés, idióták a válaszok!

2008. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én egyszer "hisztiztem" apukámnak, hogy milyen idióta a párom, és hogy miket csinál és hülye meg minden. Erre az volt a válasza, hogy: "azt hiszed lányom, hogy Te különb vagy? Sértődős vagy, hisztis vagy mindenbe belekötsz. Ő mégis elvisel Téged, úgyhogy Te is viseld el Őt"! És ez a legnagyobb duma amit valaha hallottam. Igaza van. Sok embernek nagy az EGO-ja, nem tudja félretenni az "énközpontúság"-át. Amit ő csinál az jó, amit a másik az szar. Amit ő hibázik azt nem veszi észre, hogyha a másik egy aprót, arra azonnal ugrik. Egy kapcsolatban a tolerancia az egyik legfontosabb dolog. Ő elviseli, hogy nem vagyok hajlandó vasalni, sőt ki is vasal helyettem és én is elviselem, hogy ő nem csinál meg valamit. Elviselem, hogy nehéz eset, mert tudom, hogy én is az vagyok. Nehéz vele élni, de velem is rohadtul az. Mindketten tudjuk a hibáinkat, és azt is, hogy mennyi mindent visel el a másik. Sztem ez a legfontosabb. Nem csak azt kell észrevenni, hogy a másik milyen, hanem magunka nézni és észrevenni, hogy mi is milyenek vagyunk. És így talán jobban toleráljuk a másik hülyeségeit.
2008. okt. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
magunkba bocs
2008. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!