Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátom...

Mit tegyek ha a barátom családja nem kedvel és ezért azt akarják elétni hogy ne barátkozzunk?

Figyelt kérdés
24/F vagyok és van egy gyerekkori barátom akit most a családja ellenem hangol! Azóta van ez így mióta vállalkozó lettem és sikereket értem el ! Úgy érzem hogy irigyek arra amit felépítettem , valamint volt egy vitám az apjával amikor beleszólt az életembe ( 2èv egy sráccal szűnt meg a barátság az irigysége miatt) és megakarta magyarázni nekem hogy én rontottam el azt a kapcsolatot mert hogy én éreztetem őt alsóbbrendűnek nálam, meg hogy én mindent megenedhetek magamnak míg a korombeliek nem... ekkor odáig fajult a story hogy a barátom kiállt mellettem és az apjával szembe ment én azóta nem vagyok hajlando lemenni hozzájuk ...

2017. szept. 11. 12:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni , hogy azóta a barátommal nagyon keveset találkozunk ,ha felhívom hogy találkozzunk vagy menjünk el valahova mindig leráz..:(
2017. szept. 11. 13:03
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Lehet, hogy igazuk van és ez az ok.
2017. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátod találkozni akar veled, akkor fog is. Nem hiszem, hogy felnőttként a szüleitől kérne erre engedélyt.

Viszont ilyenen vitatkozni hülyeség. Én mondjuk semmiről sem állnék neki vitatkozni barátok szüleivel. Csak rosszul lehet belőle kijönni. Ha igazam is van, talán sértő lehet ahogy elmondom, és senki sem veszi jó néven, ha valaki sérti a szüleit. Találkozz a barátoddal és a szüleivel ne foglalkozz.

2017. szept. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha a barátod annyira akarja, megoldja. Ha nem, akkor nem volt elég erős a barátság.

Ha te 24 vagy, biztosan ő is elmúlt már 18, és tud dönteni önállóan.

2017. szept. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Azért egy fiatal felnőtt a szemének-fülének és a tapasztalatainak hisz NEM A SZÜLEINEK.
2017. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Az irigység mindenre képes.
2017. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Hogy a fenébe van az, hogy rád minden barátod "irigy" és ezért szakadnak meg a barátságaid?

Tartottál már önvizsgálatot?

Lehet, hogy igaza volt az öregnek?

2017. szept. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Meg te nem vagy hajlando baratod apja otthonaba menni? Ahhoz, aki es gyereke kozt megcsinaltad a balhet, mert hat rad mindenki irigy?

Te tenyleg nagyon is felsobbrendunek erzed magad. Hat meg csak 24 vagy, majd megtanulod a kovetkezo 20 evben, hogy nem igy megy, es sot, vannak nalad nagyon sokan akik sokkal tobbre vittek/viszik. Amugy oreg, lehet, hogy be sem engedne.

2017. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!