Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Katona szeretnék lenni, de a...

Katona szeretnék lenni, de a tanáraim, és a családom is le akar beszélni róla. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a helyzet, hogy iskolában megkérdezte a matektanárom, hogy mi szeretnék lenni. Mondtam, hogy katona. Azt mondta, hogy ahhoz több matekot kéne tanulni(3-mas vagyok belőle), és nem is állna jól. Pedig, csak védeni szeretném a hazám. Édesanyám szerint, nem állnám meg a helyem. Édesapám támogatna benne. 5 éve küzdősportolok, és azon kívül minden másnap járok ki futni. Szerintem, elég jó fizikumú vagyok. 16/F
2017. szept. 11. 17:48
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
* plusz, szerintem, simán megállnám a helyem.
2017. szept. 11. 17:49
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Nézz egy kicsit utána, hogy mi a katonáskodás!Í Nincs háború, hogy védeni kelljen a hazát.
2017. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont leszarják a matekot a katonaságnál, hármas meg bőven jó.
2017. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, tudom is, hogy miről van szó, de évek óta katona szeretnék lenni. És, ki tudja, hogy mi lesz a jövőben.
2017. szept. 11. 17:59
 5/17 A kérdező kommentje:
#3 majdnem ugyanezt mondtam neki, de hiába.
2017. szept. 11. 18:00
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Kicsit keso lenne akkor katonakat toborozni, ha mar kitort a haboru!

Nagyon buszkek lehetnek rad a szuleid, hogy ilyen szep gondolataid vannak.

Imeros hazaspar gyereke tavaly felvetelizett, sajnos nem emlekszem pontosan, mik voltak a kovetelmenyek, de a fizikai kepessegek es az angoltudas donto volt, a matekra nem emlekszem, de ez nem jelent semmit. Szerzodeses katona egyebkent 8 altalanossal is lehetsz, de gondolom nem ez a cel.

2017. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%
Ha epp zenetanar lenne, akkor azt okoskodna hogy jobb jegy kell zenebol. 11 ev alatt meg maga a matek szot is alig hallottam, nemhogy alap muveleteknel tobbet kelljen hasznalni.
2017. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Abba meg ne eld bele magad hogy veded a hazat. Ez is csak egy munkahely, csak valamivel masabb mint gyarba dolgozni.
2017. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%

Hát ha már ennyitől meginogsz, hogy pár ember le akar róla beszélni, akkor felejtsd is el, mert el fogsz bukni, már az első 3 hónapban......

Kérdésed, hogy mit tegyél? Xarj mindenki fejére, aki leakar beszélni, es csapj nekik oda, hog, Te akkor is katona leszel....

És pont nem xarják le a 3-s matekot, mert qrvára nem mindegy, higy egy xaros érettségivel, vagy esetleg egyetemmel vagy katona.... azért tanulj...

2017. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha egyetemre szeretnél felvételizni a honvédségbe (NKE), akkor nagyon durván feküdj rá a fizikumodra. Nagyon komoly fizikai felvételi van, és pszichológiai vizsga, orvosi meg minden. Tavaly volt ott a barátnőm barátja, aki óvodás kora óta erre készült, a kiképzés után mégis lelépett, mert nem bírta, pedig tényleg arra készült éveken át
2017. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!