Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elköltöznétek otthonról ha...

Ti elköltöznétek otthonról ha anyutok kattant lenne?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve élünk nálunk.Anyámmal és nagymamámmal.Anyám depresszív, gyógyszereket szed,amiktől mindig túl jó kedve van....Énekel magába,egész nap a kutyával óbégat,persze a huszadik határig el lehet hallani...Le van százalékolva,csípőprotézise van.Jól mozog,mindent meg tudna csinálni.Dolgozni nem hajlandó elmenni és mama sem engedi.Ez vicc,hogy 54 éves embernek az anyja parancsol.Itthon mindent mi csinálunk,egész évben mi kapáltuk a portát stb.Segíteni nem akar inkább nézi hogy dolgozunk.Párom full ideg,mindenképp szeretne saját házat.Ti költöznétek?Mert nem tudom hogy nézne ki,ha úgymond itt hagynám a leszázalékolt anyám a 80 éves mamával....

28/L


2017. szept. 16. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy el, nem is lenne kérdés.

Vagy majd gyereket se vállalsz miattuk? Naná, hogy költözz el.

2017. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
20 évesen elköltöztem "otthonról" pedig anyám tök normális.
2017. szept. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szántóvető ***** válasza:
élhettek a pároddal és együtt az őseiddel is,ebből a szempontból mindegy hogy anyád zakkant-e vagy sem.egyébként nekik kettőjüknek van annyi jövedelmük hogy eltartsák magukat?
2017. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nagyon furcsa hogy 28 évesen lánynak nevezed magad. Végül is míg anyud szoknyája mellett élsz csak egy nagy lány is maradsz. Szerintem kikellene lépni anyuka szoknyája mögül 28 évesen. Nem csak akkor költözök ha anyum zakkant hanem akkor is ha normális. Ez az élet rendje. És ha külön mentek még sokkal több dolgod lesz mint a porta rendben tartása. De legalább a tied és tudod hogy magadnak csinálod. Másnak is le van százalékolva az anyja. De költözik. Másnak is van 80 éves nagymamája aki pl egyedül él. Te félsz kilépni a nagybetűs életbe és ezeket a kifogásokat gyártod. Anyud nem öreg, nincs gyámra szüksége. Akkor mi tart vissza hogy nőként a felnőttek életét elkezd?
2017. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Attól tartok hogyha elmegyünk anyám pár hónap múlva ott lesz hogy ő ezt nem bírja.Mert egy ház fenntartására nem elég kettejük jövedelme.Mamám félretett pénze is elment,pedig sokat adunk rezsibe meg a konyhára...
2017. szept. 16. 20:47
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon türelmes párod van...
2017. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
A párod is kattant?
2017. szept. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amíg 28 évesen lánynak hívod magad, és anyucival élsz, ráadásul a párodat is odaköltöztetted (miért, lehet lakást bérelni) ülj csak a seggeden.


Hogy nézne ki? Az lenen a NORMÁLIS, ha már párod van, KETTEN éltek, nem szülők nyakán.

Egyébként én egy pillanatig nem mennék ilyenbe bele. Ha a kedvesem kitalálná, hogy azért, mert Ő képtelen elszakadni anyutól, költözzek oda, hát kb. addig látott.

2017. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,neked is jó türelmes párod lehet.
2017. szept. 17. 16:08
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a 8-as párja a türelmes hanem a tied.
2017. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!