Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy fiút (jelen...

Hogy lehet egy fiút (jelen esetben a barátomat) a smucigságról leszoktatni?

Figyelt kérdés

A barátom nem éppen a gálántságáról híres. Bármikor, ha felajánlom a kis pénzecskémet, hogy beszállok a fizetnivalóba, azonnal elfogadja, sőt valamikor képes kifizettetni a teljes összeget velem. Nem kapok tőle semmi csecsebecsét, virágot csak úgy, csak ünnepekkor. Próbáltam szinte már pofátlanul szólni neki hogy mindenre sajnálja a pénzt, és foglalkozzon velem meg vigyen el ide-oda, de nem veszi a lapot. Már majdnem négy éve vagyunk együtt, és sokáig már ezt nem bírom. Én nagyon szeretek minden költséget felezni, de Isten szerelmére, ő a fiú!


Segítsetek! Hogyan tudnám megváltoztatni?


2010. máj. 27. 11:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
45%
Most akkor felezni akarod a költségeket, vagy nem? Most akkor akarod, hogy kifizesse a részedet, vagy nem? Először döntsd el, mit akarsz, mert össze-vissza beszélsz.
2010. máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, sehogy nem tudod! Ez genetikailag kódolt. Ha zsugori, az is marad. Én 18 évig éltem együtt egy zsugorival, azután elegem lett az ilyen típusból, azóta is menekülök tőlük. Nekem is elég jó keresetem van, nem szorulok másra, de azért a másik se legyen pofátlan...
2010. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Ahogy a kérdéskifejtésben is írtam. Én felezek, eddig is feleztem, csak szeretném megváltoztatni, mert ő a fiú, és néha igazán fizethetne csak ő...
2010. máj. 27. 11:28
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
teljes mértékben együtt érzek veled!nekem is volt egy ilyen pasim.én is próbáltam terelgetni, de nem ment.aztán rájöttem, h ez a kedves mamától fakad, aki így nevelte.fel nem foghatom az ilyet.amikor viszont már azzal jött, h a tel számlájába is adjak bele, mert velem beszélt akkor elszakadt a cérna.:-D
2010. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt a helyzet. Eljött úgy a szülinapomra h közölte h a gatyóba van az ajándék..

Mi 8 hónapja vagyunk együtt, de változik.

Önző volt nagyon,aztán elkezdtem bevetni a női praktikákat. Mondjuk nálunk az volt a durva h megmondtam neki h mit kénne csinálni, most már ott tartunk h kapok néha meglepiket, persze ezek is olyanok amik neki is jók, de haladunk.

Mond el neki mi a problémád, sokszor előbb utóbb leesik neki

2010. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
51%

Na igen, erre mentetek a fene nagy emancipuncipációval...

A férfiak töketlenek lettek, ti meg tarthatjátok el őket...

2010. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet nem kell senkit megváltoztatni.Olyan párt kell keresni aki úgy jó ahogy van
2010. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
nem tudod megváltoztatni. én is így voltam 7 évig voltam együtt egy sráccal és bár idősebb is volt 8 évvel, tehetősebb is mégsem kaptam tőle soha semmit! maximum szülinapomra és akkor is meg volt határozva hogy milyen értékben választhatok valamit! nem a pénz miatt voltam vele együtt de így utólag visszagondolva nagyon gáz volt. a mostani párom teljesen más, ő néha csak úgy meglep valamivel, járkálunk ide-oda vacsorázni, koktélozni. teljesen más így.
2010. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
11:30. Tudod, hányszor beszéltem már róla vele. Már így is, szégyenlem is magam: ("Nem akarsz hozni nekem holnap majd egy szál virágot? Naaaa...") És nem fogta fel, nem hozott... :'( Egyébként igen, az ősöktől ered minden, mert ha a sz@rt meg lehetne enni, azt is fogyasztanák...
2010. máj. 27. 11:38
 10/28 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vagyok egy anyagias típus, csak valószínűleg megszoktam, hogy a szüleimtől megkaptam/ok mindent, és ezt elvárom úgy látszik a barátomtól is, akit ezeken felül nagyon szeretek!
2010. máj. 27. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!