Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám folyton azt akarja,...

Az anyám folyton azt akarja, hogy mindenből kitűnő legyek, de nekem ez sehogy sem megy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most 8. osztályos vagyok, és alig kezdődött el a suli de már minden egyes órán szinte dolgozatot írunk. Tavaly egy héten kb 2-3x írtunk, most viszont minden nap kb 3 tantárgyból és ez nagyon szokatlan, az anyám meg nem érti meg, hogy nem bírok mindent ötösre megtanulni így mert ez nagyon sok. Idén lett e-naplónk is, de a kódot még el sem mertem mondani neki, mert ha meglátja, hogy 10 jegyből 'csak' 7 ötösöm van akkor elkezd velem ordítozni és eltilt a gépezéstől egy hétig. A tesóm egy matek/informatika olimpikon, azt akarja szerintem, hogy én is olyan legyek mint ő, de nekem ez sok.. Amint kapok egyetlen 3-ast már kapom az ordítozást, meg azt, hogy sehova nem fognak felvenni így, stb :( Mit csináljak? 13/lk

2017. szept. 19. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem! Nem tudsz mit csinálni.
2017. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

Jó kis kamu. Majdnem elhittem.

Olyan nincs, hogy minden nap minimum 3 tantárgyból írtok általánosban. De ha mégis, akkor ne menj egyetemre, mert hamar ki fogsz bukni, hamár ez sem megy.

2017. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
2es, de van, nálunk is volt ilyen. Igaz nem témazárót, hanem mondjuk két röpdoga egy témazáró, vagy három röpdoga. Napi 3at írathatnak.
2017. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit lazits, kerdd meg hogy legyen veled es csinalj par szorgalmi feladatot. Bar en nem voltam olyan jo tanulo mint te, de ezt biztos dijazni fogja.
2017. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém :( Nem tudsz mit tenni,szerintem.

Barátnőm is,ha kap már egy 4est,már akkor 1 hétig eltiltják géptől. Én ha kapok,anyum azt mondja,h majd kijavítom vagy valami.

2017. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Egy cipőben járunk! ;( Ráadásul nem elég, hogy minden szart (amit soha a büdös életbe nem fogunk használni) meg kell tanulni és még a tanár seggét is kinyalni. Nekünk pl egy héten 3-szor van 7 óránk, ami nekem azt jelenti, hogy buszozással együtt 4-kor érek haza ÉS még ez után jön a tanulás. Persze nálunk van ilyen szar program minden évben, hogy meg kell terveznünk xy vállalkozást + idén még költségvetéstan órára is be kell járnunk. Ez azt jelenti, hogy ezeknek a programoknak külön órát tartanak fent és ez persze 2 különböző napon van. Ergo a 6 órás napjaimon (kedd és szerda) még van plusz egy óránk. Na most ez azt jelenti, hogy az 5 napból 5 napon 7 óránk van. Arról nem is beszélve, hogy mondjuk a busz bármikor lerobbanhat és várhatunk a következőre amire 100%, hogy nem férünk fel, ezért mehetünk a még későbbivel, ami az én esetemben azt jelenti, hogy 18 órára otthon is vagyok ;) Tök szuper ez az iskola és még pénzt sem kapunk érte :) Menjünk lakni Finnországba, ott legalább megbecsülik a diákokat, akik a következő orvosok, informatikusok stb. lesznek és ellátják az öregeket, betegeket :P

2017. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mekkora problémák! Gimnázium keményebb, főleg érettségi előtt, amikor pluszban a tételeket is ki kell dolgozni és betanulni! Mindent meg tudtam tanulni, úgy, hogy emelt számtechet és emelt angolt tanultam pluszban. Előrehozottan érettségiztem angolból!


DE NEM VOLT INTERNETEM! NEM GÉPEZTEM! A GÉPEN AZ OFFICE PROGRAMOK KEZELÉSÉT TANULTAM! HELYETTE ÚSZTAM ÉS FUTOTTAM!


HA NEM "GÉPEZNÉL" MEG TUDNÁD TANULNA. AMIKOR FELNŐSZ BÁNNI FOGOD HOGY GÉPEZÉS HELYETT NEM TANULTÁL. AZ MEGVAN MENNYIT ZABÁL A GÉP? TE FIZETED AZ ÁRAMOT? NEM TUDOM, HOL ÉL A Z GENERÁCIÓ. VAGY MIT KÉPZEL!


AMIKOR KÉPZETTSÉG NÉLKÜL 3 MŰSZAKBAN FOGSZ ROBOTOLNI EGY GYÁRBAN!


DURVA VOLTAM, DE TÉRJ ÉSZHEZ!


32 N

2022. márc. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem is mostani kérdés ezt benéztem!
2022. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!