Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt élnél egy gyilkos...

Együtt élnél egy gyilkos családjával?

Figyelt kérdés
2017. szept. 22. 15:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A megerőszakoló gyilkossal biztos, hogy nem.


Normális esetben a családja (felesége, gyereke) megszakított vele minden kapcsolatot.

Az anyja az más tészta, neki akkor is a gyereke marad, de gondolom nem is az anyjával kellene együtt élned.

2017. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
3# de a kérdés nem ez volt. Most ha az apám vagy az anyám megölne valakit akkor arról én tehetek??
2017. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
29%

3-as vagyok

Elozonek

Nem te tehetnel rola, de ha a kapcsolatot az illeto szemellyel tartanad, akkor nekem is talakoznom kellene vele. Es mint itt elhangzott egy not megeroszakolo es megolo emberrol van szo. Es en nem kernek az illeto csaladjabol sem. Ha tehetsz rola ha nem. Az embernek joga van megvalasztani a kapcsolatait.

2017. szept. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

Es meg hadd tegyem hozza, hogy ha az apad-anyad volt a gyilkos, akkor tuti nem. Mert egy mentalisan ep normalis ember nem eroszakol meg es ol meg egy not. Ahhoz mar kell extrem agresszivitas, onzes, narcizmus, szocio vagy pszichopatasag, de minimum gonoszsag. Ezek a dolgok pedig nagy szazalekban oroklodnek a szuloktol, mint ahogyan az intelligencia, es szemelyiseg is.

Lehet lenullazni ismet, es vitatkozni is, de ezek tenyek.

2017. szept. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

" Es en nem kernek az illeto csaladjabol sem. Ha tehetsz rola ha nem. Az embernek joga van megvalasztani a kapcsolatait."


igazad van!!!!

2017. szept. 23. 10:08
 16/17 anonim ***** válasza:
"Ahhoz mar kell extrem agresszivitas, onzes, narcizmus, szocio vagy pszichopatasag, de minimum gonoszsag" - mármint annál is nagyobb önzés és gonoszság, mint amikor előre kitervelten, tudottan vagy igazságtalan valakivel aki semmivel nem szolgált rá, pusztán a saját elméleteid miatt? Ebben az a legszörnyűbb, hogy az efféle környezet maga taszítja ki és teszi ezzel antiszoccá az illetőt, hogy aztán elégedetten böföghessen, hogy "na ugye megmondtam!"...
2017. szept. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
35%
Inkább gyilkosokkal, mint keresztényekkel!
2017. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!