Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korodig kaptál...

Hány éves korodig kaptál ajándékot gyereknapra? Ill ha szülő vagy, a gyereked hány éves koráig vettél neki rá ajándékot?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 20:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

mi is mindig kaptunk, régebben csokit, aztán már pénzt csokira, volt hogy tollasozó szettet, játékot, aztán kimentünk a népkertbe és csináltunk anyának valamit, most pénzt kapok,mert tudják hogy arra van szükségem, de holnap is kimegyünk a népkertbe és készítünk valamit.

nekünk is volt mindig minden:mikulás, húsvét, anyák napján még most is tesómmal hajnalban megyünk virágot lopni anyának. Az előttem szólónak igaza van:a szüleidnek mindig a gyereke maradsz!

25/L

2010. máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én lányomnak 16ig tervezzem utána feleslegesnek találom :-)
2012. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én max. egy 60 ft-os csokit kapok, jó esetben fagyizás és ki is fújt. Sztem tök igazságtalan. Akarom mondani: a szülők sose mondják a gyereknek, hogy Boldog Gyereknapot vagy vmi. de nekünk kell mondani hogy Boldog Anyák napját! (nem azért mondom, mert nem jön szívből, csak úgy, egy érdekesség). Sztem igazam van.
2012. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Jah, lemaradt: 14/L
2012. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!