Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha az apám azt...

Normális ha az apám azt mondja pénteki délutáni programnak hogy "nőj fel mondjuk"? 13/L

Figyelt kérdés

2017. okt. 19. 18:57
1 2
 11/14 Csomorkány ***** válasza:
Ha érdekel, de csak magadban rágódsz, akkor kérdezz rá! Ezzel teljesíted is a felnövés péntek délutánra eső részét.
2017. okt. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Sosetom ***** válasza:
Szerintem csak viccelődött. Ha nagyon zokon vetted, nyugodtan kérdezz rá, hogy mégis mire gondolt, mert megbántott vele, biztosan meg fog nyugtatni.
2017. okt. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
13 éves korban az ember gyakran nem tud magával mit kezdeni. Ha ezt a szülő tudomására hozza valamilyen formában, akkor annak könnyen kicsúszik a száján valami hasonló válasz. 45 éve nekem az apám azt mondta; ülj le, oszt járkálj.
2017. okt. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, a válaszolók között elég kevés a felnőtt szülő. Apád nem viccelt, csak ironizált. Úgy gondolhatta, hogy 13 évesen még nem kellene olyan programot csinálni, amibe belehalhatsz, amiben berúghatsz/benyomhatsz/elveszted a szüzességedet/az önbecsülésedet. Én 18 éves korában mondtam a fiaimnak: "ne csináljatok olyat, amit én szégyellnék". Egyszerűen csak félt, ami teljesen természetes. És szeretné, ha még néha "csak úgy" odabújnál hozzá, jelezve, hogy még a "kicsi lánya" vagy. :) 62/F
2017. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!