Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám megcsalja anyámat, mit...

Apám megcsalja anyámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Faterom gyanús volt hogy olyan sokat messengerezett és belenéztem a telójába. Innen kiderült hogy egy nővel aki nem édesanyám, tartja a kapcsolatot 9 hónapja, először csak beszélgettek, stb. Utánna pettingeltek a kocsiban (remélem nem faterom kocsijában, mert többet be nem ülök oda az biztos), de nem szexeltek. Szembeszomszéd a nő, és néha nézik egymást a teraszról mint kiderült. De a nő az elmúlt időben nem ír vissza neki, és nem akar találkozni vele. Viszont van egy másik is, akivel hamarosan találkozik. Mit tegyek? Nem akarom szétszakítani a családot, de nem nézhetem tétleül hogy apám arra hivatkozva hogy spanjaival lóg, elmegy ezzel a nővel. Azon is gondolkoztam hogy átmegyek és megverem a nőt. Mit tegyek?

2017. szept. 23. 16:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
50%

Beszélgess apukáddal.

Megvered a nőt??? Nagyon gáz vagy. Semmivel sem vagy jobb, mint apukád.

2017. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
35%
Mondjuk ne tégy semmit, szüleid dolga.... kavarni meg végképp ne kavarj.
2017. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Ja, semmivel. Nyílván helytelen lenne, de te mit csinálnál a helyemben? Tudod milyen szar? Jó, nyílván túlreagálom.
2017. szept. 23. 16:21
 4/31 anonim válasza:
84%
Ne haragudj, de én a helyedben nem a nőt verném meg, hanem az apádat. (Persze előtte nem árt kifaggatni...) Én bármi ideges lennék, ha valamelyik szülőm csalná a másikat. Váljanak el, ha olyan rossz a helyzet... az idő mindent megold.. De így? Gusztustalan.
2017. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
68%
Bàrmi=baromi (autoc.)
2017. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%
"De a nő az elmúlt időben nem ír vissza neki, és nem akar találkozni vele."Hát ha szembe szomszédotok akkor nem nagyon tudja elkerülni,hogy ne találkozzanak még véletlenül se.Várd meg amíg anyukád magától rájön minden titok egyszer kiderül.
2017. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, leginkább is semmit, max beszélgess apukáddal a dologról, ha olyan a viszonyotok.
2017. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
43%
Ha elválnak a szuleid , a vesztes te leszel föleg , anyagiak, biztonsag terén. Te tudod
2017. szept. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem fogok beleszólni, de nem tudom ezek után hohy viselkedjek apámmal. Kicsit vesztett az értékéből a szememben.
2017. szept. 23. 16:55
 10/31 anonim ***** válasza:
52%
9: A szüleink is csak esendő emberek, nem hősök, nem tökéletesek. Ez valóban fura érzés, amikor rájön az ember. Nemcsak megcsalás miatt érezheti ezt az ember. De hát ez is a felnőtté válás része.
2017. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!