Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A testvérem volt barátnője?

A testvérem volt barátnője?

Figyelt kérdés

A testvérem volt barátnője pár év után felvette velem a kapcsolatot és egy iszogatós kis este folyamán elmondta, hogy én mindig is jobban bejöttem neki. Sokat ittunk. Nem tudom mi legyen...

Ez nekem olyan fura. Vagy csak én komplikálom túl a dolgot?



2017. szept. 3. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg elég fura. Nem komplikálod túl a dolgot. Ha te jobban tetszettél neki akkor miért nem veled volt együtt?
2017. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz csaladi balhet es egy ejszakanal konolyabb terveitek vannak akkor mindenkepp beszeld meg elotte a batyaddal. Ha pedig ugy gondolod, hogy tulsagosan fajo pont neki akkor inkabb hagyd a francba. Millio no van meg a vilagon.
2017. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyjad. Ez elvi kérdés. Azt gondolom, tiszteld meg a testvéredet és magadat is.

Aztán ki tudja miért talált meg pont most...

De ha mégiacsak nagyon szeretnéd beszéld meg a tesóddal de csak óvatosan ;)

2017. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Nőként mondom: Ne!
2017. szept. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kellene. Olvastam egy hasonlót egyszer az újságban, hogy egy gimnazista lányt környékezgetett egy fiú. Közben a nővére érdekelte. Amikor ezt megtudta a kisebbik lány nagyon rosszul esett Neki. Legyél tekintettel a bátyádra.
2017. szept. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Hagyd ugy mert balhe lenne. De azert egyszer dugd meg ha mar bejossz neki:D
2017. szept. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem fura, az emberek ilyenek. Az egyik barátnőm éppen tegnap szakított a pasijával, miután legalább 3, de valószínű több KÖZÖS barátnőnknek, sőt, az unokatesójának is előadta ugyanezt a sz** dumát, hogy "te mindig is jobban tetszettél". Aztán lebukott

A nagy lósz**t tetszettél te a csajnak jobban, csak simán egy büdös ku**a és meg akarja veled dugatni magát. Gondolom a piákat is te fizetted neki, jó is az ingyen buli.

Két okból sem kéne vele kavarnod, 1. mert egy olcsó, kamus kis ri**nc 2. a tesód volt barátnője, azért bakker, a saját testvéred csak többet számít neked, mint egy senkiházi pi**a...

Ezen komolyan gondolkodni kell? Szégyen...

2017. szept. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Mennyit volt együtt a tesóddal? Miért szakítottak? Haragban váltak el? Csomó fontos árnyalatnyi kérdés ami befolyásolhatja a döntést. Ha pár hónapig voltak csak egy pár vagy évekig az két különböző dolog.
2017. szept. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak dugni akar, vagy még mindig szerelmes a tesodba és így akar közel lenni hozzá... felejtsd el .
2017. szept. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Részegen döngesd meg és annyi.
2017. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!